Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MISS ACADEMIA se opět blíží!

MISS ACADEMIA 2007 - soutěž o tu nej.. vysokoškolačku - se opět blíží! A my u toho! Ale pozor, máte šanci přihlásit sebe nebo kámošku do půlnoci 31. ledna 2007! Co vyhraje vítězka? Škodu Roomster na půl roku. Čtěte víc ;)
Přidat na Facebook
Uzávěrka registrace soutěžících do 11.ročníku Miss Academia ČR 2007 se blíží. Krásné a chytré studentky všech vysokých a vyšších odborných škol České republiky se mohou do soutěže hlásit na www.missacademia.cz již jen do konce ledna.

Vítězku této tradiční soutěže, kterou pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, čeká lákavá cena. „Letošní Miss Academia ČR 2007 se může těšit na Škodu Roomster, kterou vítězce na půl roku zapůjčí generální partner soutěže ŠKODA AUTO a.s.,“ říká Jan Mizera, manažer sponzoringu projektu. „Aby však dívky mohly o automobil ve finále bojovat, je třeba uspět v semifinálovém kole,“ dodává.

Pořadatelé letos připravili pro uchazečky o titul miss vysokých škol dvě semifinálová kola, v Praze a Zlíně. „ Je to poprvé, co se nám podařilo zorganizovat dvě výběrová kola, české a moravské. Reagujeme tak na připomínky dívek z minulých let, které se kvůli velké vzdálenosti mnohdy nebyly schopny dopravit včas na casting do Zlína,“ říká Markéta Bouchalová, manažerka projektu.

Pražské semifinálové kolo proběhne 2.února v hotelu Hilton Praha. Moravačky se mohou zúčastnit semifinále o týden později, 9. února v Musiclandu A ve Zlíně. Porota složená ze zástupců akademické obce a odborníků na ženskou krásu zde vybere deset finalistek, které se na začátku dubna utkají ve Zlíně o titul nej…vysokoškolačky pro rok 2007.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 30. 1. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. MISS ACADEMIA se opět blíží!. Vychytané.cz. [Online] 30. 1. 2007. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=404. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MISS-ACADEMIA-se-opet-blizi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 16:25