Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vánoční sny dětem splní Korunka Luhačovice s Bárou Basikovou

Vánočním charitativním koncertem dětem vyvrcholí v prosinci letošní výjimečný rok benefic, které uspořádalo občanské sdružení KORUNKA LUHAČOVICE. Tradiční koncert, jehož patronkou je zpěvačka Bára Basiková, se v Luhačovicích uskuteční již pošesté. Zpěvačka na něm vystoupí společně se svými hosty v neděli 12. prosince 2010 od 18.00 v kulturním domě Elektra.
Přidat na Facebook
Děti i dospělé potěší svým zpěvem Leona Machálková, Leona Šenková, Michal Hudček a Kristýna Odložilová, Zdeněk Merta a Lenka Říhová. Třetí adventní neděli věnuje dětem také Felix Slováček nebo Josef Alois Náhlovský. Celým večerem provede Petr Rychlý.

Součástí koncertu je i VÁNOČNÍ STROMEK SNŮ, pod nímž své dárky objeví děti z dětského domova v Uherském Hradišti. „Každý, kdo bude chtít, může pod něj něco přinést. Nemusí to být jen hračky, ale třeba i školní pomůcky, pastelky, potřeby pro miminka nebo i sladkosti,“ poznamenala ředitelka občanského sdružení Korunka Luhačovice Veronika Záhorská.

Výtěžek z koncertu věnuje KORUNKA LUHAČOVICE nemocným a potřebným dětem ze Zlínského kraje. Koho donátoři obdarují letos, ale zatím není zcela známé. „V kraji je jistě hodně handicapovaných nebo nemocných dětí, které potřebují nějak pomoci. Rádi bychom jim darovali něco, co opravdu potřebují, aby se se svým trápením mohli společně s rodinou co nejlépe vyrovnat,“ řekla organizátorka koncertu Veronika Záhorská.

KORUNKA LUHAČOVICE už nyní má seznam žadatelů, kteří potřebují nějak pomoci. Z jednotlivých výtěžků akcí pomáhá sdružení konkrétním dětem, jejichž potřeby zástupci sdružení konzultují s odborníky, lékaři a především se samotnými rodiči. „Stále ale vyzýváme všechny, kdo potřebují pomoc pro své handicapované či nemocné děti, aby se nebáli včas občanské sdružení kontaktovat,“ dodala Veronika Záhorská.

Více informací o akcích, podporách i partnerech sdružení, bez nichž by naše činnost nebyla tak snadná, je k dispozici na webových stránkách sdružení www.korunkaluhacovice.cz Celkem Korunka Luhačovice rozdělila přes čtyři miliony korun. Jen během letošního roku uspořádala doposud čtyři akce.

Zdroj: TZ Michaela Mitáčková
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 9. 12. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Vánoční sny dětem splní Korunka Luhačovice s Bárou Basikovou. Vychytané.cz. [Online] 9. 12. 2010. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4035. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vanocni-sny-detem-splni-Korunka-Luhacovice-s-Barou-Basikovou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 07:23