Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rozhovor s rezidentem Mildeem k Sonne Edition!

Narozeninový mejdan Sonne Edition 10 se nezadržitelně blíží a my Vám přinášíme první rozhovor k této akci, s residentním DJem – Mildeem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition 10 Celebration: 10 Years of Strobe
sobota 25. prosince 2010 20:00
(konec +- neděle 26. prosince 2010 06:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Soutěžilo se o 5 vstupů na prosincovou Sonne Edition s pořadovým číslem 10. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Pojďme si jej pěkně při kafíčku přečíst. K tomu také přikládáme krátkou biografii. A aby toho nebylo málo, připojujeme jeho DJ sety. Zbývá se jen usadit v teple domova a v klidu se naladit na tento Vánoční mejdan.

Rodák z Uherského Hradiště, který se do elektronické hudby zamiloval v 17-nácti letech už od svých prvních parties. K hraní se dostal asi o 2 roky později na kolejích VUT v Brně, brzy začíná nakupovat své první desky a po několika měsících i gramofony.

Jeho první akce se datují do poloviny roku 2004, kdy se spolupodílel na klubových akcích Technation v klubu Diamantino v Traplicích na Uherskohradišťsku. Na začátku roku 2006 si jej všimnul zakladatel agentury Euforia – Dj Nirthy, který jej přijal do své bookingové agentury. Ve druhé polovině roku 2006 začíná Mildee úzce spolupracovat se Skeinem z agentury Strobe.cz a ve druhé polovině roku 2007 přechází pod tento exkluzivní booking.

V roce 2007 se stává spoluorganizátorem a rezidentem úspěšné taneční párty Sonne Edition. Za dobu svého působení pod křídly agentury Strobe si už několikrát zahrál i v zahraničí, na Slovensku, v Lucembursku a v Polsku.Sety:
Mildee_-_epm2.mp3
(http://www.strobe.cz/files/items/sety/mildee_-_epm2.mp3)

Mildee_-_Live_@_Krankenhaus_Trencin.mp3
(http://www.strobe.cz/files/items/sety/Mildee_-_Live_@_Krankenhaus_Trencin.mp3)
Mildee_-_Mix_for_Hradhouse_2o1o.mp3
(http://www.strobe.cz/files/items/sety/Mildee_-_Mix_for_Hradhouse_2o1o.mp3)

Mildee_-_Sonne_Tunes.mp3
(http://www.strobe.cz/files/items/sety/Mildee_-_Sonne_Tunes.mp3)

Mildee_-_Sonne_Tunes_vol.2.mp3
(http://www.strobe.cz/files/items/sety/Mildee_-_Sonne_Tunes_vol.2.mp3)

mildee_-_strobe_night.mp3
(http://www.strobe.cz/files/items/sety/mildee_-_strobe_night.mp3)

mildee_@_cien_krakow_25-10-2008.mp3
(http://www.strobe.cz/files/items/sety/mildee_@_cien_krakow_25-10-2008.mp3)

Ahoj Milane, jak se máš v tomhle sychravém počasí?

Ahoj, je pravda, že ještě před měsícem bylo skoro 20°C, ale co naděláš, zima už je tady. Mně sníh ani zasněžené silnice vůbec nevadí, spíš naopak :-) takže se mám dobře i v tomto počasí nepočasí, děkuji za optání.

Je tu už jubilejní Sonne Edition, jak se díváš zpětně na tenhle mejdan?

Dodnes si živě pamatuju, jak jsem se těšil na první díl, z akce si pamatuju jen první půlku, ale to není vůbec podstatné :-D 08.12.2006 se po legendárních Lukinových (pozn.aut. jedná se o kolegu Lucasch(e)) akcích ve Střílkách pomalu začalo pokračovat v podobných akcích!
Vystoupil jsi na mejdanu SE po boku DJs, jako jsou Clodagh, Da Hool, Reaky, Orbith a další.

Který díl ti utkvěl v paměti a budeš na něj dlouho vzpomínat?

Každý jeden byl svým způsobem jedinečný a budu na něj vzpomínat, nejvíc asi na Da Hoola, který končil Meet Her At Loveparade a já jsem hrál hned po něm, na to fakt nezapomenu! Nehledě na to, že jeho set byl jedním z nejlepších co, jsme zatím na Sonne mohli slyšet, klobouk dolů, před tímto už skoro veteránem taneční scény :-)

Nedávno jsi vystoupil poprvé v Lucembursku, jak sis to užil?

V Lucembursku bylo úplně parádně, od čtvrtka do neděle takový krásný prodloužený víkend. V pátek jsme s Lukinem hráli v klubu Point, o kterém jsme slyšeli, že je to nejundergroundovější klub v Lucemburku a opravdu to stálo zato! V sobotu jsme byli lidma z ODD pozvaní na akci Honeyland a posléze jsme byli někde u Belgie na soukromé afterparty, která byla delší a divočejší než samotná party O:-)

Kromě Lucemburska jsi svůj zvuk prezentoval také v Polsku, jak bys srovnal tyhle dvě země?

Srovnej si jen velikosti těchto dvou zemí a zjistíš, že je to něco úplně jiného. Polsko je náš soused a máme hodně společného, včetně jazyka, který od toho našeho není zas až tak vzdálený. Naproti tomu Lucembursko je maličký stát cca 50x80km, že sousedí Německem, Francií a Belgií, je hodně znát, skoro na každém kroku, mísí se tu všechny možné jazyky a výsledkem je nějaký jejich vlastní jazyk, který se liší skoro město od města :-) Je to tam takový jiný svět, domy se od sebe liší a kriminalita jako u nás na malých vesnicích, ve městě si tam v podstatě ani nemusíš zamykat auto.

Na Sonne vystoupí trio zahraničních hostů, na koho se ty obzvláště těšíš?

Těším se samozřejmě na všechny, Eco mi svou povahou připomíná moje druhé já, Rydela jsem neviděl od třetího Sonne a the Frog u nás bude mít premiéru, takže to bude veliké!Jak moc času trávíš na sociálních sítích, jako jsou Facebook, MySpace, SoundCloud, apod.?

Na FB su skoro denně, je dobré mít nadosah takové množství kontaktů jako FB nabízí. SoundCloud je poslední dobou docela hojně využívaný ke sdílení DJ setů, promo tracků a podobně, takže sem taky docela často zavítám :-)

Jak ty vnímáš rivalitu v Djingu?

Absolutně neřeším, každý svého štěstí.... ale znám takové to řeší hodně, je mi jich líto :-)

Co bys vypíchnul ze své kariéry?

Nerad se sám nějak hodnotím či chlubím, ale když to vezmu z poslední doby, tak si myslím, že se nám hodně povedla naše stage na festivalu Hradhouse.

Co pěkného naservíruješ na narozeninové párty, kluberům?

Poslední dobou se mi libí spousta tracků, které jsou od deep house, tech-house přes progressive až po tech-minimal, takže su sám zvědavý, ale určitě to bude spešl, dvojité výročí a ještě na Vánoce, mmm :-)

Kromě oslavy sluníčkového mejdanu budete slavit krásné 10. výročí agentura Strobe, co bys vzkázal jejím fanouškům?

10 let je 10 let, spousta podobných agentur se většinou nedožívá ani poloviny a proto: „kdo neslaví s náma slaví proti nám!“ :-)


Děkuji za rozhovor a těším se na viděnou !

-připravil Skein –

Info: www.sonneedition.cz


Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 8. 12. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Rozhovor s rezidentem Mildeem k Sonne Edition!. Vychytané.cz. [Online] 8. 12. 2010. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4025. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rozhovor-s-rezidentem-Mildeem-k-Sonne-Edition!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 17:17