Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

První série vstupenek na koncert Bobbyho McFerrina v Brně je vyprodaná

Pouhý týden stačil k vyprodání předvánoční limitované série vstupenek na jarní koncert Bobbyho McFerrina.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bobby McFerrin
úterý 29. března 2011 19:00
(konec +- středa 30. března 2011 02:00)
Hala Vodova
Brno (CZ)
Nekorunovaný král vokálních improvizací vystoupí v jihomoravské metropoli 29. března v rámci festivalového preview jubilejního desátého ročníku mezinárodní hudební přehlídky JazzFestBrno. Po McFerrinově boku se v brněnské hale Vodova od 19 hodin již tradičně představí i několik výjimečných hostů z řad domácí hudební scény.

„McFerrin si během svých dvou předchozích návštěv v České republice oprávněně získal obrovskou přízeň zdejšího publika. A skoro to vypadá, že k fanouškům Bobbyho McFerrina patří i Ježíšek a vstupenky na jeho koncert jsou dle všeho velmi žádaným vánočním dárkem,“ glosuje rychlost prodeje Vilém Spilka z pořádající agentury 24/7 Promotions.

Od 3. prosince bude v síti Ticketstream v prodeji druhá série vstupenek ve třech kategoriích za zvýhodněné ceny 990 Kč, 1 490 Kč a 1 990 Kč. Atraktivní příležitostí pro zájemce o kombinované zážitky nadále zůstává VIP vstupenka, která zahrnuje nejlepší místa v hledišti, a zároveň nabízí luxusní občerstvení formou rautu (za cenu 3990 Kč) popřípadě i kombinaci s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Brně (za 5990 Kč).

Podrobné informace na www.bobbymcferrin.cz

Bobby McFerrin vystupoval v České republice zatím čtyřikrát a jeho koncerty vždy provázely vyprodané sály a obrovský zájem publika. Při jeho první návštěvě v Praze byl zájem tak veliký, že organizátoři dokonce jeden koncert přidávali. Naposledy se v Praze a Ostravě představil se svým nejnovějším albem VOCAbuLaries. Návštěvníci jarního brněnského koncertu se pro změnu mohou těšit na Bobbyho s jeho tradičním repertoárem, který mu dosud vynesl deset cen Grammy a milióny fanoušků po celém světě.

Bobby McFerrin prodal doposud přes 20 miliónů kopií svých alb, jichž doposud vyšlo třináct. První, eponymní natočil v roce 1982, poslední s názvem VOCAbuLarieS vydal letos. Kombinuje na nich jazz, klasiku, pestré vlivy world music, ethno i folk se svými originálními hudebními nápady. Právě díky bohatosti vlivů a neutuchající chuti experimentovat vzniká nadčasová hudba, která překračuje žánrové (i zeměpisné) hranice a dotýká se všech kultur. McFerrin, jenž spolupracoval například s violoncellistou Yo-Yo Mou a jazzovými pianisty Chickem Coreou a Herbiem Hancockem, není ale jen vynikajícím zpěvákem a skladatelem filmové hudby. Je i uznávaný dirigent; s taktovkou v ruce spolupracoval mimo jiné s Vídeňskou filharmonií.

Bobby McFerrin je nadšený zastánce povinné hudební výchovy v rámci školní docházky. Asi proto, že sám nejlépe ví, jak mocné má hudba účinky. Ostatně v roce 1987 vydal s Jackem Nicholsonem album pro děti nazvané The Just So Stories - Elephant's Child.
Šedesátiletý hudebník osobitým způsobem využívá svůj hlasový rozsah čtyř oktáv, přičemž jedinečná atmosféra jeho koncertů vyniká díky improvizaci a nenucenému kontaktu s publikem. Pět ze svých deseti cen Grammy získal v kategorii Nejlepší jazzový mužský zpěv.
winslayer
(Lukáš Plaček)
sobota 4. 12. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. První série vstupenek na koncert Bobbyho McFerrina v Brně je vyprodaná. Vychytané.cz. [Online] 4. 12. 2010. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4020. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prvni-serie-vstupenek-na-koncert-Bobbyho-McFerrina-v-Brne-je-vyprodana
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:21