Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mandrage zvítězili v kategorii Skupina roku na cenách Óčka 2010

Plzeňská čtveřice Mandrage včera večer proměnila nominaci v prestižní kategorii Kapela roku na osmém ročníku hudebních cen Óčka
Přidat na Facebook
Navázala tak například na takové kapely, jako jsou J.A.R. nebo Chinaski. Vedle Mandrage byli ve stejné kategorii nominováni Charlie Straight, Kryštof a NightWork.

Sošku s okem, kterou navrhl a vyrobil výtvarník a muzikant z Tata Bojs Milan Cais, si kluci odnesli už druhý rok po sobě, a to když za loňský rok obdrželi cenu nejlepší rockové kapely roku 2009. Letos jim trofej předal zpěvák a skladatel Daniel Landa.

„Jsme opravdu velmi mile překvapeni,“ řekl po předávání cen kytarista Pepa Bolan. „Poděkování patří samozřejmě našim fanouškům. Je to v podstatě jejich vítězství. Jsme strašně rádi, za jejich podporu a zároveň je to pro nás obrovská motivace, abychom je nezklamali.“

To, že jsou Mandrage dávno jednou ze stabilních kapel na poli showbusinessu, dokazuje jednak úspěch v několika ceněných hudebních soutěžích, jednak vydatná účast na letních hudebních festivalech. Jejich prvotní singl „Hledá se žena“ se stal podle oficiálního žebříčku IFPI nejhranější písní v českých rádiích. Také druhý „Už mě víckrát neuvidíš“ bodoval v hitparádě na Evropě 2, TV Óčko nebo T-music.

„Chtěli bychom všechny, kdo nás podpořili, pozvat na pondělní oslavu našeho společného úspěchu,“ dodal lídr kapely Víťa Starý a avizoval tím pražské vystoupení v Lucerna Music Baru. Tato akce se bude konat 6. prosince v rámci podzimní šňůry Nebepeklo Tour 2010, které Mandrage jedou společně se skupinou Rybičky 48. „Půjde o speciální vánoční koncert, velkou oslavu a zároveň poděkování našim fans.“

Lístky na pražskou oslavu jsou v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za symbolických 176 korun včetně DPH.

Diskografie: Říkala, že ji trápí cosi (2004), Přišli jsme si pro vaše děti (2007), Hledá se žena (2009)
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 3. 12. 2010 10:00
Plaček, Lukáš. 2010. Mandrage zvítězili v kategorii Skupina roku na cenách Óčka 2010. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2010. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4018. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mandrage-zvitezili-v-kategorii-Skupina-roku-na-cenach-Ócka-2010
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 04:13