Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Michal Prokop oslaví 64

Hudebník Michal Prokop oslaví letos 64 na svém vánočním koncertu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Michal Prokop - už mi bylo 64
pondělí 13. prosince 2010 20:00
(konec +- pondělí 13. prosince 2010 23:00)
Lucerna - Velký sál
Praha (CZ)
Účast potvrdili také hosté Jiří Stivín, Jan Burian, Petr Skoumal a další hudebníci. Vzhledem k zájmu o vstupenky na sezení přidávají pořadatelé další lístky do prodeje.

Vstupenky k sezení na vánočního Michala Prokopa s podtitulem "už mi bylo šedesát a čtyři", na kterém Prokop oslaví také své narozeniny, byly záhy vyprodány. Pořadatelé se ale inspirovali koncerty respektovaných legend britské nebo americké scény, pro které je nedílnou součástí jejich turné londýnská Royal Albert Hall. "Praze chybí sál podobný Royal Albert Hall s dostatečnou kapacitou míst k sezení. Velký sál Lucerny, který je mekkou československého rocku, má ale podobnou prestiž. Umístěním podia, a dalších míst k sezení při koncertu Michala Prokopa se pohodlí a komorní atmosferu londýnského sálu pokusíme alespoň symbolicky českým divákům přiblížit. Podium bude stát uprostřed sálu a plnohodnotný zážitek čeká diváky z obou stran s ložemi, z galerie, i z balkonu, který bude při této akci vlastně přímo proti podiu. Navíc po obou stranách přímo u podia přidáváme další místa na sezení, aniž by nějak překážely stojícím divákům před podiem. Zajištěna bude i projekce, aby nezůstal pozadu vizuální zážitek". doplňuje David Gaydečka z pořádající agentury Joe´s Garage.

Koncert, který se uskuteční 13.prosince, nebude výjimečný jen postavením interiéru sálu, ale i svým programem. Diváky čeká tříhodinový koncert Michala Prokopa a jeho standardní sestavy Framus Five. Účast v programu potvrdila celá řada exkluzivních hostů, kteří vystoupí s Framusem. Diváci koncertu se tak mohou těšit na Petera Lipu, Jiřího Stivína, Yellow Sisters, Jana Buriana, Petra Skoumala, Václava Koubka s Janem Ponocným a Markétu Foukalovou.
novtom
(Tomáš Novotný)
čtvrtek 2. 12. 2010 16:00
Novotný, Tomáš. 2010. Michal Prokop oslaví 64. Vychytané.cz. [Online] 2. 12. 2010. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4016. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Michal-Prokop-oslavi-64
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.136s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 05:13