Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival VELVET R3VOLUTION 2K10

Rok 2010 se pro nás stal přelomovým. Podařilo se nám sestavit fungující stroj jménem DOODLE production , který letos stál za pořádáním celého festivalu.
Přidat na Facebook
Věříme, že jste letos ocenili práci všech, kteří se na festivalu podíleli. Z těch hlavních - (Jarda Melichar (hlavní pořadatel, dramaturg, produkce, komunikace,grafika, Press centrum), Monika Řezáčová(produkce, komunikace), David Martiňák (produkce, Press centrum), Peca Polášek (produkce), Eva Olšinová, Dušan Vitaloš (catering), ) a spousta dalších, které tu nelze všechny jmenovat, bez kterých by ale festival nemohl proběhnout tak dobře, jak proběhl. Svědčí o tom i stovky kladných komentářů na našich stránkách i na našem facebooku, za které děkujeme!

Mezi pozitiva letošního ročníku, které bychom rádi zmínili, patří například luxusní toalety se stálou službou, splachováním, toaletním papírem a umyvadlem. Zaregistrovali jsme na ně skvělé ohlasy . Spokojeni jsme také byli s fungováním Bezpečnostní agentury G&P Guard s.r.o. , která letos zajišťovala ostrahu pro naše návštěvníky.

VIP vedle hlavního podia jsme letos poprvé vybavili samostatným barem a luxusním posezením, kde se mohli potkávat jak VIP, tak novináři i interpreti. Chtěli bychom také poděkovat návštěvníkům, že se ve většině případů řídili pokyny našeho pořadatelského teamu a usnadnili hladký průběh festivalu. a. Vyskytly se i drobné problémy s neukázněností některých návštěvníků při parkování (blokování ostatních návštěvníků případně záchranných složek) .

Hudební program byl letos zvládnutý kvalitně a věříme, že se návštěvníci skvěle bavili. Program na stagi byl vyvážený a nabídl širokou paletu stylů. Od domácí špičky, přes famózního a skvělého JOHNA B.,

Ač hodnotíme tento ročník pozitivně, stále máme spoustu detailů, nad kterými se vážně zamýšlíme .Díky návštěvnosti letošního ročníku jsme se dostali do minusových čísel a je tak na programu otázka co dál s VELVETEM a zda nadále tento projekt ponechat v Přerově.

V současné době je na nějaký definitivní závěr velmi brzo.Pravdou je,že nás oslovili lidé, kteří nám nabídli možnost spolupráce a je tak možné, že další ročníky VELVETU opustí Přerov a možná i Moravu.Čekají nás tedy teď usilovná jednání a na samém konci příjde naše rozhodnutí, o kterém Vás budeme informovat.Za náš team jen tolik, je nám upřimně líto , že jsme nuceni zvažovat přesunutí akce do jiné lokality, ale letošní ročník naznačil, že město Přerov a jeho okolí nemá zřejmě tak silnou posluchačskou základnu, aby se akce s půlmilionovým rozpočtem v regionu byla schopna zaplatit.

Děkujeme všem návštěvníkům za to, že jste dorazili a stali se součástí atmosféry a historie VELVETu R3VOLUTION 2K10, děkujeme všem mediím za jejich podporu a v neposlední řadě děkujeme našim partnerům za jejich pomoc, bez které bychom festival nemohli uskutečnit. Jsou to především: Restaurace AISA, Secozvuk.cz, legalizace.cz, Interiery podlahy Kusák, Sportfun.cz, Mercox.cz, SETY.CZ a samozřejmě mediálním partnerům RÁDIU HANÁ A PŘEROVSKÉMU DENÍKU. Také děkujeme desítkám menších partnerů, na které zde již nebylo místo.

PS: Dovolte mě ještě jedno osobní poděkování, které patří celému teamu.DĚKUJU VÁM, DAVIDE,MONČO,PECO,EVO,DUŠANE hlavně za to, že jste to se mnou vydrželi a dali jste do celé akce vše co jste mohli a hlavně jste překonali i mé nálady a já vím, že jsem Vás musel někdy dost štvát :).


Jarda Melichar

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 2. 12. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Festival VELVET R3VOLUTION 2K10 . Vychytané.cz. [Online] 2. 12. 2010. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4003. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-VELVET-R3VOLUTION-2K10-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 05:47