Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovanský dům ovládla Módní noc

Slovanský dům ovládla v pátek večer móda. V nákupní galerii v centru Prahy se po vzoru Milána a New Yorku, kde mají podobné akce již svou tradici, uskutečnila první Módní noc. Nechyběly krásné modelky, profesionální vizážisté a stylisté, ani hvězdy přehlídkových mol a showbyznysu.
Přidat na Facebook
Tváří unikátní akce se stala topmodelka Simona Krainová, která oznámila, že se rozhodla pověsit modeling na hřebík. Aspoň na čas. „Když jsem poprvé uviděla Maxe, nemohla jsem uvěřit, že vidím svého syna. Byl tak sladký, malinký a bezbranný. Zahrnul mě pocit něhy a starosti o něj. Jen nerada jsem ho opouštěla, ale chtěla jsem dostát svým pracovním povinnostem. Je to pro mě první a na nějaký čas také poslední zakázka po porodu,“ svěřila se novopečená maminka, o jejíhož osmidenního potomka se ten večer starala starší sestra Yvonna. Pozadu prý ale nezůstává ani novopečený tatínek Karel Vágner. „Zatím v mateřských povinnostech vedu, učím se kojit a první jsem samozřejmě Maxe koupala také já, ale jak znám Karla, rychle mě dožene. Když vidím jak se stará o svého prvorozeného syna Karla, mám se ještě od něj co učit. Max bude mít nejlepšího tátu pod sluncem,“ chválila svého manžela Simona.

Krainové při slavnostním zahájení unikátní akce a rozsvěcení vánoční výzdoby Slovanského domu sekundoval porotce talentové soutěže Jaro Slávik, módní návrhář Jakub Polanka a topmodelka Michaela Kociánová, současná tvář TV reklamy na pánský parfém Dior, v níž si pod režisérským vedením Guye Ritchieho zahrála po boku hollywoodské star Juda Lawa, a jediná Slovenka, která předváděla Victoria´s Secret show.

Módní nocí provázela moderátorka Lejla Abbasová, kterou zajímalo, jaký mají její hvězdní kolegové vztah k módě. „Spíš než materiální hodnota věcí je pro mě důležitý můj vztah k nim. Nevím, jaká je nejdražší věc v mém šatníku, ale naprosto přesně vím, která je ta nejcennější. Je to tričko s fotkou mého syna, když se narodil,“ prozradil charismatický producent Jaro Slávik.

To pro Jakuba Polanku, jehož novou kolekci Ready to wear SS2011 s podtitulem Minimal Tailoring, Maximal Purism, Freedom-in-forms představily modelky agentury Elite v čele s letošní vítězkou Terezou Klimešovou, je naopak móda celý jeho život. V současnosti nejúspěšnější český návrhář, žijící od roku 2004 střídavě v Praze a Paříži, do ní promítl hrdinku svých módních dobrodružství v absolutně nové metamorfóze. V kolekci jaro - léto 2011 se Polankova žena stává křehkou Semiramis oplývající skrytou silou. Mladá královna se vydává bojovat s nástrahami města půvabem a důvtipem: tvárné modely z patinovaného hedvábí, řezané kůže a opírané bavlny dávají tušit cosi o pokušeních, která skrývá. Proplouvá postmoderním oceánem slévajících se metropolí v rouchu krémové, béžové, nachové, šedé, černé a modré, která je s Polankou už neodmyslitelně spjatá. Nezatěžuje se podružnostmi, jde po podstatě: podmaňuje si nová území pouhým pohybem drapérie. Sofistikované modely doplňují multifunkční sponky, karabiny, řetízky, bižuterie z mosazi a obecného kovu nebo návleky přes obuv z řezané kůže s mosaznými druky.

Kromě žhavých módních trendů čekaly na návštěvníky Módní noci také atraktivní slevy všech zúčastněných obchodů, slosování o tři dárkové poukazy na večeři pro dvě osoby v restauracích Ambiente Restaurante Brasileiro, Kogo Ristorante a Millhouse Sushi či lístky pro dvě osoby do Palace Cinemas nebo odborné poradenství od týmu módních specialistů - přední české stylistky Lucie Babičkové, vlasových stylistů kadeřnického salonu Franck Provost a vizážistů společnosti Lancome. Nahlédnout mohli příchozí také do zákulisí módního focení a na vlastní oči vidět, jak vznikají módní fotografie. O hudební program se, za doprovodu DJe, postarala zpěvačka Charlie One a zpěvák a tanečník Ben Cristovao.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 19. 11. 2010 17:00
Váňová, Lada. 2010. Slovanský dům ovládla Módní noc. Vychytané.cz. [Online] 19. 11. 2010. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3954. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovansky-dum-ovladla-Modni-noc
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: středa 6. července 2022 23:37