Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Official After party Apokalypsa 33: Tam kde se rozednívá my zhasínáme!

Jakmile Apokalypsa začne utichat a chystat se ke spánku, brněnský klub Favál se 20. 11. 2010 ráno začne probouzet k životu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa The Bells
pátek 19. listopadu 2010 19:00
(konec +- sobota 20. listopadu 2010 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Do tajuplného rána vás natotata probudí maďarský hardtechno řezník, který již v česku vystoupil jako hlavní hvězda akce HardTechno provincie 2. Těšte se na DJe aToma!
Dále vystoupí jeden z mladých českých velikánů DJ Nois. Dalším brněnským DJem je Phil Albedo a v neposlední řadě se představí i DJ Skais .

Takže pro všechny co budou mít chuť ještě pařit, budou nabuzení nebo se jím prostě nebude chtít jít domů, bude připravená oficiální after party v clubu Favál v Brně. Je to necelých 500m od pavilonu P, takže orientačního smyslu nebude ani tolik třeba. Začínáme v 7 ráno a končíme ve 12 v poledne.

Rozhodli jsme se šetřit vaše kapsy a vstup nasadili pouhých 50 Kč jako za starých časů.
Navíc klub má velmi lidové ceny, takže mejdan může pokračovat vesele dál!

aTom:
http://www.myspace.com/deejayatom

Narodil se v roce 1987, blízko slovenských hranic - v městečku Ostrihom. K Dj-ingu poprvé "přičichnul" už jako 12 letý, když hrával hlavně na různých školních a domácích akcích. V tomto období mu byli nejblíže styly dance a house, které o 4-5 let později vyměnil za techno. S tímto stylem se rozběhla jeho kariéra. Měl možnost představit se na různých větších i menších klubovkách s větším, či menším úspěchem.

Na konec přišel na to, že techno není jeho konečná zastávka v jeho hudebním rozvoji. Největší zvrat v tomto směru způsobil z internetu stáhnutý set od známé dvojice Pet Duo, který mu běžel ve winampu celé dny dokola a přitom sníval o tom, kdy a kde by si mohl svoje „miláčky“ konečně poslechnout na živo.

Tento sen se mu nakonec splnil a od té chvíle si už byl 100%-ně jistý, že právě hardtechno je ten styl, který se mu líbí nejvíc a kterému by se chtěl naplno věnovat. Na jaře roku 2005 se přihlásil do Dj-ské soutěže s názvem Radio-A & Showtechnic Hungary, kde se představil se svým hardtechno setem.

Myslel si, že nemá příliš šanci uspět. Ale mýlil se! Přišel e-mail, že se nachází v první desítce, což znamenalo, že se bude moci představit ve finále této soutěže - na živo v krátkém setu. Porotci soutěže zastupovali více stylů elektronické hudby. I přes tento faktor se mu podařilo vyhrát, což mu dodalo do budoucna velké sebevědomí na další práci a zdokonalování se. Od listopadu 2005 dostával mnoho pozvánek na vystoupení. Mezi nimi bylo i hraní na největších maďarských hardtechno party - NGoHT.

V tomto období začal svojí pozornost přesouvat více na produkci. Jeho tracky byli vydané na internetových vydavatelstvích jako Anathema Records, Illegalrecords, Technomania Rec., Technoart Rec. a nakonec i londýnské vydavatelství iFactor Recordings. V roce 2009 se dopracoval k dalšímu bodu, když spolu s DJ-jem Tilthammerom založili label Overweight Recordings.

Musíme uznat, že tento mladík je velmi talentovaný a jsme velice rádi, že vystoupí v České Republice právě na after Apokalypsa.

Aby jsme si přiblížili, čeho je vlastně Dj aTom schopen, dáváme vám zde sety ke stažení.
http://www.myspace.com/deejayatom

Sety:
http://mp3.sety.cz/atom-club-k2-theatre-of-mind-mp3.html
http://mp3.sety.cz/atom-live-at-club-k2-hungarian-massacre-mp3.html

Nois:
http://www.idj.cz/nois/

Skais:
http://www.idj.cz/skais/

Phil Albedo:
http://www.idj.cz/phal/
Zdroj: TZ Apokalypsa, s. r. o.
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 16. 11. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Official After party Apokalypsa 33: Tam kde se rozednívá my zhasínáme!. Vychytané.cz. [Online] 16. 11. 2010. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3939. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Official-After-party-Apokalypsa-33:-Tam-kde-se-rozedniva-my-zhasiname!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:07