Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Staň se patnáctou MISS ACADEMIA ČR!

Andělsky krásná, po čertech chytrá – jsi právě taková?!? Neváhej a přihlas se! Náborová kampaň MISS ACADEMIA ČR 2011 právě odstartovala.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS ACADEMIA 2011
úterý 29. března 2011 20:00
(konec +- úterý 29. března 2011 22:00)
Kongresové centrum Zlín
Zlín (CZ)
O korunku můžeš bojovat i TY, pokud navštěvuješ jakoukoliv vysokou školu v prezenční či kombinované formě studia a Tvůj věk nepřesahuje 26 let. Přihlásit se můžeš na webových stránkách soutěže (www.missacademia.cz) do 31. prosince 2010 nebo v rámci právě připravované roadshow. Přijedeme za Tebou s rádiem KISS do Prahy, Brna a Zlína v průběhu listopadu a prosince.

První casting se uskuteční 7. ledna v Praze, druhý následuje o týden později 14. ledna v Brně. „Během obou castingů projdou dívky třemi disciplínami – vědomostněinteligenčním testem, rozhovorem s porotou a promenádou v plavkách. Do finále poté postoupí desítka nejlepších. Boj o korunku proběhne 29. března v nově vybudovaném Kongresovém centru ve Zlíně. Nehledáme jen umělé ideály krásy. Hledáme miss, která má (s)mysl,“ uvedl manažer projektu Marek Klos.

Loňského ročníku se zúčastnilo téměř 300 soutěžících z různých koutů České republiky. Vyvrcholením celého projektu byl slavnostní galavečer, který se nesl v duchu Antiky. Antickou bohyní se stala dvacetiletá Kateřina Kubačková studující Ostravskou univerzitu, obor management v neziskovém sektoru. Radovat se mohla ze spousty hodnotných a zajímavých cen. Obdržela balíčky kosmetiky, sadu šperků, možnost přepravy po ČR i za hranice republiky zdarma, nafocení profesionálního booku a rovněž získala zapůjčení automobilu na půl roku. Soutěž MISS ACADEMIA ČR je již tradičně pořádána studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci předmětu Komunikační agentura. „Projekt Miss Academia v sobě zahrnuje náročnou přípravu, organizaci, zpracování kreativního konceptu, zvládnutí slavnostního galavečera, prostě spoustu činností, na kterých studenti předvedou svůj tvůrčí přístup, pracovitost a šikovnost. Je to velký a krásný projekt,“ popisuje ředitelka Ústavu marketingových komunikací Olga Jurášková.

Soutěž MISS ACADEMIA ČR pořádají letos již po 15. studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. Oslovovány jsou všechny studentky vysokých a vyšších odborných škol z celé České republiky. Její počátek se datuje již k roku 1997, kdy byla v rámci reprezentačního plesu zlínské Fakulty technologické zvolena nejmilejší studentka. Od té doby soutěž prošla mnohými změnami, její poselství však zůstává stále stejné. Nehledáme umělé ideály dnešní doby, ale dívku, která ukáže, že ke skutečnému významu slova krása patří hlavně půvab, šarm a inteligence.


Vítězky MISS ACADEMIA ČR 2010

Zdroj: TZ MA2011
Linx: www.missacademia.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 15. 11. 2010 13:00
Prachař, Štěpán. 2010. Staň se patnáctou MISS ACADEMIA ČR!. Vychytané.cz. [Online] 15. 11. 2010. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3931. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stan-se-patnactou-MISS-ACADEMIA-CR!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 11:21