Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sešněruj ho, šmejda! :) část 3.

Nečekaně a na závěr, máme tu třetí díl toho, co si můžete zpáchat na tom kuse látky, gumy, pryže, kůže a vůbec všeho, z čeho se boty dělají. Některý z těch způsobů fakt nechápu :)
Přidat na Facebook
Tenhle je mi fakt sympatickej, znám ho ze života, má ho každej druhej, ale jedinej problém shledávám v tom šíleným uzlu, který vás může tlačit do nohy.. a taková otlačená noha, nic moc..Tenhle lacing mi připadá jako ozubená pila z předchozího dílu, akorát s tím rozdílem, že je tkanička táhnutá středem, aby byla vidět.. Nic moc, myslim..Šachovnice rozhodně vede v žebříčku. Tohle jsem na botě ještě nikomu neviděl, fakt masakr!

Hustotka. Přiznám se, vázat se s tímhle by mi dalo asi kuwa práci. Ale výsledek stojí za to. Uvažte, nafoťte, pošlete! Kdo ví, jestli to jde opravdu vůbec navázat..A poslední z naší lacing série.. dvoubarevná tkanička vede :) jenom bacha, aby vaše křuska nevypadala příliš aprílově.. Nedoporučujeme používat tkaničky se světlezelenou společně se světleoranžovou barvou, barvy, které máte zcela jiste oblíbené.. ;)Platí: máte další návod? Vyfoťte, pošlete! redakce @ vychytane.info

Návody jsou převzaté z článku: http://www.sneakerfreaker.com/article.php?id=856
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 25. 1. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Sešněruj ho, šmejda! :) část 3.. Vychytané.cz. [Online] 25. 1. 2007. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=393. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sesneruj-ho,-smejda!-:)-cast-3.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.133s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 18:21