Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SHato & Paul Rockseek debutují s Orange Comrades!

Česko-slovenské tranceové duo SHato & Paul Rockseek debutuje se svým EP „Orange Comrades“ na švýcarském labelu Tool Records.
Přidat na Facebook
Singl vznikl ve spolupráci s americkým soulovým zpěvákem jménem Freedom Bremner, který rovněž nazpíval Mobymu na albu „18“ singl „At Least We Tried“, a českým kytaristou Norbi Kovácsem.

O remix EP se postaral světoznámý tranceový producent Cressida (Euphonic) s Reminderem.EP bude exkluzivně první 2 týdny dostupné k zakoupení na beatport.com.
SHato & Paul Rockseek – Orange Comrades EP feat. Freedom Bremner & Norbi (incl. Original Mix, Cressida & Reminder Remix)

Datum vydání: 15.11.2010, Tool Records (Švýcarsko)

SHato & Paul Rockseek - Orange Comrades EP feat. Freedom Bremner & Norbi by Paul Rockseek


Go to Beatport.com
Get These Tracks
Add This PlayerNěco málo o Paulovi ...

Olomoucký DJ a producent, jehož kariéra se datuje od roku 2007. První profesionální kontakt s hudbou získává v 8mi letech při hodinách violoncella v přerovské ZUŠ. Po několika letech objevuje jako posluchač elektronickou hudbu, která se u něj rázem stává prioritou a závislostí.

V 19ti letech se poprvé staví za mix a své první vystoupení si odbývá po přerovských diskotékách, kde se jeho playlisty pohybují v okruhu disco/electro house. S přibývajícími měsíci a zkušenostmi se Paulova technika hraní rapidně zlepšuje a jeho přirozený hudební vývoj začíná směřovat na progressive a trance. V této době také potkává svého kolegu a kamaráda DJe Voy-techa, se kterým dodnes spolupracuje a účinkuje na akcích.

S přechodem na trancovou scénu začínají přicházet kvalitnější bookingy a Paul dostává příležitost vystoupit v nejlepších českých klubech klubech jako Roxy – úspěch v soutěži „Roxy hledá talenty“ a Fabric.

Důležitým okamžikem pro Paula a Voy-techa se stává pozvánka do managementu nejlepšího českého trance & progressive iRadia - SensationFactory.cz, kde se začínají podílet na celkovém rozvoji a chodu.

VIP Access – radioshow každý čtvrtek od 18:00 do 19:00 s nejnovějšími progressive & trance releasy (sudé díly – Paul Rockseek, liché díly – Voy-tech).

Další z Paulových úspěchů je celkové vítězství v mezinárodní soutěži nově vzniklého Kanadského trance rádia – TheDimensionOfTrance.com před více než 200 špičkovými světovými DJs a producenty (2.místo Solar System (Israel) – top100 djlist 2008, 3.místo Craig Jonathan) se svým setem Higher Society #003 (More Than Before).

Mezi Paulovy oblíbené producenty patří např. Armin van Buuren, John O’Callaghan, Paul van Dyk, Arty, Terry Ferminal, Jochen Miller, DJ Eco, Heatbeat, Simon Patterson, Kyau & Albert, Marcus Schossow, Martin Roth, Deadmau5, Jerome Isma AE, Cosmic Gate, Above & Beyond, Ali Wilson a mnoho dalších...

Na podzim roku 2008 se Paul setkává ve studiu se svým kamarádem a jedním z nejtalentovanějších českých producentů – Wirem a společně vytváří první singly „Hopefully“ a „Confession“, díky kterým se dostávají do kontaktu s německou agenturou Caus-N‘-ff-ct a obratem dostávají možnost remixovat singly špičkového producenta Lennyho Fontany a dalších.

Singlu „Hopefully“ se dostalo podpory od Lennyho Fontany, The Flash Brothers (Armada), širší světové špičky a několika britských rádií, díky čemuž měl Paul možnost uskutečnit live ON-AIR rozhovor v show Davea Charlese v jednom z nich (HFM Leicester). Tento singl jste měli také možnost slyšet jako znělku v kampani europoslance Edvarda Kožušníka (ODS) do europarlamentu.

Posledním producentským úspěchem Paula a Wireho se stává nabídka na oficiální remix jedné z nejlěpších českých kapel – Support Lesbiens a jejich songu „She Lives In Man“. Tento remix byl vydán 29.9.2009 jako první z bonus tracků na novém výběrovém albu balad Support Lesbiens - "Soft Collection" (Universal Music).

Více info na
http://www.facebook.com/shatoandpaulrockseek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 16. 11. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. SHato & Paul Rockseek debutují s Orange Comrades!. Vychytané.cz. [Online] 16. 11. 2010. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3929. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SHato-&-Paul-Rockseek-debutuji-s-Orange-Comrades!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 03:27