Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

První promítání Filmového klubu BIO již toto úterý!

Studentský projekt Filmový klub Bio je jedním z projektů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Při jeho řízení se studenti snaží implikovat nejnovější poznatky z prostředí projektového managementu. Jedná se o třetí ročník tohoto projektu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Filmový klub Bio - The Big Lebowski
úterý 16. listopadu 2010 20:00
(konec +- středa 17. listopadu 2010 03:00)
Golem
Zlín (CZ)
Filmový klub má za úkol přivést na představení náročnějšího diváka, než který běžně zavítá do multiplexu. Zároveň však chce promítat filmy přístupné, které si obecenstvo užije. Každé dva týdny počínaje od 16. listopadu chce představovat jeden originální snímek. Návštěvníci se mohou těšit na neformální prostředí klubu Golem, popíjet při sledování filmu, bavit se s přáteli a zpříjemnit si úterní večer.

První promítání začíná již toto úterý a diváci se můžou těšit na americkou komedii The Big Lebowski. Film je o nejlenivějším muži okresu Los Angeles – Jeffu „Dude“ Lebowskim, který miluje bowling, koktejl Bílý medvěd, marihuanu a svůj koberec. Spokojeně tráví dny povalováním do té doby, než si ho mafie splete se stejnojmenným milionářem a vymáhají z něj dluhy po jeho marnotratné manželce.

The Big Lebowski je holdem ležérního způsobu života a zároveň spletí variací více žánrů, které s chutí a fantazií paroduje.

Přijďte se pobavit v úterý 16. listopadu do zlínského klubu Golem, podpořit tak studentský projekt a užít si večer ve společnosti Biga Lebowskeho! Film začíná ve 20:00 hod a vstup je pouhých 20 CZK.

Více info na: www.klubio.cz, http://www.facebook.com/biofilmovyklub nebo http://www.facebook.com/bijacek

Lakina
(Lada Váňová)
neděle 14. 11. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. První promítání Filmového klubu BIO již toto úterý!. Vychytané.cz. [Online] 14. 11. 2010. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3927. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prvni-promitani-Filmoveho-klubu-BIO-jiz-toto-utery!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 09:59