Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Sešněruj ho, šmejda! :) část 2.

Přinášíme druhou část toho, co všechno si můžete našněrovat na svoje křusky. Kdybyste náhodou přišel někdo na další způsob, bránit se tomu nebudeme. Nafoťte, pošlete, zveřejníme, pochválíme! ;)
Přidat na Facebook
Znáte motorovou pilu? A Texaský masakr motorovou pilou? A taky filmy Saw 1, 2, 3 (a možná, když si čtete tenhle článek, tak už 4, 5, 6, 7..) Tak si tyhle dva filmy spojte, uberte krve, vyextrahujte motorovku a zuby a máte z toho "SawTooth" :) zub pily :) a rozhodně tohle vázání tak vypadá. Akorát si musíte vybrat, jestli má být doleva, nebo doprava.Footbag jsem trochu nepochopil, při představě takhle zavázaných bot mi lítá noha v krusce už teď.. Nic, proti gustu žádný dyšputát :) nebo dišputát? newim.Display! Ha! Tak už konečně vím, jak se jmenuje můj klasickej způsob, který mě naučila maminka, když jsem byl malej :) že by maminka byla skejťačka? asi ne ;)

Oops.. Hash vypadá taky docela povedeně. Začínám seriózně přemejšlet nad tím, že si asi převážu tkaničky..Nicméně perla dnešního dílu na konec! Sice se s tímhle asi trochu potrápíte, ale myslím, že bude rozhodně stát za to. Je otázka, jestli si toho někdo všimne.. Hlavně si nedávejte černý tkaničky do černých bot a tenhle styl vázání.. To o něm budete vědět opravdu pak jen vy.. ;)Třetí závěrečný díl čekejte zítra!

Návody jsou převzaté z článku: http://www.sneakerfreaker.com/article.php?id=856
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 24. 1. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Sešněruj ho, šmejda! :) část 2.. Vychytané.cz. [Online] 24. 1. 2007. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=392. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sesneruj-ho,-smejda!-:)-cast-2.
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: sobota 18. května 2024 09:09