Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Módní noc se Simonou Krainovou a Jaro Slávikem

Milujete nakupování, modní trendy a stylové párty? Pak nesmíte v pátek 12. listopadu 2010 chybět ve Slovanském domě, kde od 20 do 23 hod vypukne jedinečná akce Módní noc. Nákupní galerii v centru Prahy ovládnou po vzoru Milána a New Yorku, kde mají podobné akce již svou tradici, krásné modelky, profesionální vizážisté a stylisté i hvězdy přehlídkových mol a showbyznysu. Kromě toho se můžete těšit na atraktivní slevy všech zúčastněných obchodů, které se budou každou hodinu ( do 20 do 23 hod ) postupně zvyšovat a mohou dosáhnout až 70%!
Přidat na Facebook
Módní nocí bude provázet moderátorka Lejla Abbasová a hosty večera budou česká topmodelka a módní ikona Simona Krainová, která slavnostně spustí vánoční výzdobu Slovanského domu a zahájí noční nakupování, a charismatický producent a porotce talentové show Jaro Slávik. Modelky agentury Elite odprezentují novou kolekci Jakuba Polanky pro jaro a léto 2011. Modely v současnosti nejúspěšnějšího českého návrháře, jenž působí od roku 2004 střídavě v Praze a Paříži, a jehož prestižní časopis Vogue Italia v roce 2010 zařadil mezi nejnadanější talenty mladé generace, bude navíc možné nejen obdivovat, ale také zakoupit v exkluzivním prodejním koutku.

O hudební program se, za doprovodu DJe, postará zpěvačka Charlie One (rodačka z Anglie, jenž je jednou z nejkvalitnějších interpretek reprezentujících nejen nezávislou scénu, elektronický hudební žánr, ale také průkopnicí taneční hudby. Se skupinou Ohm Square získala dva roky po sobě cenu Akademie populární hudby Anděl) a zpěvák a tanečník Ben Cristovao, který svým přirozeným projevem a nezaměnitelnou barvou hlasu zaujal již v soutěži Česko-Slovenská Superstar.

Vytvořit dokonalou image nebo odborně poradit, ať už s výběrem outfitu nebo líčením, bude připraven tým specialistů – přední česká stylistka Lucie Babičková, vlasoví stylisté kadeřnického salonu Franck Provost a vizážisté v make-up corneru Marionnaud. Nahlédnout budou moci návštěvníci také do zákulisí módního focení a na vlastní oči tak vidět, jak vznikají módní fotografie.

Slovanský dům
Slovanský dům patří mezi významné pražské historické památky a tímto se také odlišuje od ostatních obchodních center. Jeho charakteristická architektura a duch historie z něj dělají unikátní nákupní galerii s naprosto výjimečnou atmosférou.

Největší pýchou a vzácností nákupní galerie Slovanský dům je jeho rozlehlá zahrada ve francouzském stylu, která slouží k odpočinku a relaxaci všem návštěvníkům. Zkrátka oáza v srdci Prahy.

V letošním roce oslavuje Slovanský dům 10. výročí od rekonstrukce objektu a jeho proměny v nákupní galerii. Ta v současnosti nabízí svým zákazníkům komfortní prostředí luxusních restaurací, obchodů předních módních značek, exkluzivních služeb i moderního multikina.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 8. 11. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Módní noc se Simonou Krainovou a Jaro Slávikem. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2010. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3912. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Modni-noc-se-Simonou-Krainovou-a-Jaro-Slavikem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:42