Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prapodivná zábava skončila rozbitým vozem

Dva mladíci vymysleli novou zábavu - po půlnoci se projížděli autem po lese a naráželi do stromů. Až je "nová hra" omrzela, nechali auto u lesa a společně odešli.
Přidat na Facebook
V neděli po půlnoci přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že v prostoru lesa nad hvězdárnou se pohybují nějací muži v osobním voze. Tito s ním mají navíc najíždět do vzrostlých stromů. Na místo byly ihned vyslány nejbližší motorizované hlídky MP Zlín. Při příjezdu ke hvězdárně pak strážníci ztotožnili 20letého muže z Prostějova. Tento sice zprvu tvrdil, že se jen u lesa prochází, poté ale přiznal, že o jízdě lesem ví, ale vozidlo on osobně neřídil. Po krátkém pátrání byl zadržen a ztotožněn i druhý, taktéž 20letý muž ze Zlína. Tento uvedl, že osobní vozidlo TZ Mazda měl mít údajně svěřené a jak s ním jezdil po lese, zalíbilo se mu narážet do vzrostlých stromů. Po ukončení této své zábavy vozidlo nechal stát u lesa a z místa společně s kamarádem odešel. Vzhledem k tomu, že vozidlo nebylo opatřeno RZ a výše škody na něm zcela jistě přesáhne částku 5.000 CZK, převzali si celou věc k šetření kolegové z republikové policie.

Údajně nemohl ven z budovy, proto rozbil skleněnou výplň

V sobotních odpoledních hodinách přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že nějaký muž rozbil skleněnou výplň vstupních dveří u 20.pavilonu v KNTB. Na místo byla vyslána nejbližší motorizovaná hlídka MP Zlín. Ta se na místě kontaktovala s oznamovatelkou a v patře budovy pak ztotožnila 55letého muže z Otrokovic. Tento hlídce uvedl, že sklo skutečně rozbil a to několika údery velkým magnetem. Důvodem jeho počínání měl být fakt, že se nemohl dostat z budovy ven. Na otázku, jak se tedy do budovy vlastně dostal, už odpovědět nedokázal. Vzhledem k podezření na spáchání trestního činu byla celá věc předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 6. 11. 2010 15:05
Váňová, Lada. 2010. Prapodivná zábava skončila rozbitým vozem. Vychytané.cz. [Online] 6. 11. 2010. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3910. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prapodivna-zabava-skoncila-rozbitym-vozem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 16:18