Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sešněruj ho, šmejda! ;) část 1.

Vždycky jsem si myslel, že zavázat tkaničky je prkotina a existují maximálně dva způsoby. Nevěříte? Rozhodně přinášíme první díl toho, jak si možně a nemožně uvázat vaše tkaničky :)
Přidat na Facebook
Angličtina na tohle má krásný slovíčko: LACING. V překladu to znamená něco jako vázání, šněrující, sešívání, převazování, svazování, sešití, šněrovací.. Prostě a jednoduše: lace it! ;)

Tenhle první vypadá jako klasický styl, ovšem bližší pohled říká, že není klasika jako klasika. Hlavně boční lace je docela mazec :) Pojmenování LADDER (žebřík) se fakt hodí:Zipper je taky qualitně promáklej. Nevím.. že bych si ho zkusil na svejch kanadách? Tam by taky nemusel vypadat špatně :)"Tancuj, tancuj, vykrůcaj.." Tak by se dalo v podstatě volně přeložit "double back" :) Patří mezi ty jednodušší, ale o to víc efektnější lacingy.
Nekonečná smyčka.. Hodně efektní lacing, který vám budou zkoumat nejedny zvědavé očiska. Vypadá monstrózně, přitom je docela jednoduchej a prostej..Bushwalk - tak akorát přemýšlím, jestli je tenhle styl určený pro chůzi po bushi, nebo jestli se potom máte s tímhle lacingem stavit v Bílém domě a pošlapat Jirkovi xichtík. Což by ovšem nebylo na škodu.Těšte se na další díl, už zítra ;)

Návody jsou převzaté z článku: http://www.sneakerfreaker.com/article.php?id=856
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 23. 1. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Sešněruj ho, šmejda! ;) část 1.. Vychytané.cz. [Online] 23. 1. 2007. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=391. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sesneruj-ho,-smejda!-;)-cast-1.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: středa 6. července 2022 23:50