Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Videorozhovor s kapelou Toxique

Skupina Toxique vydala začátkem měsíce října novou desku s názvem Outlet People a vyrazila na turné. V přiloženém videu můžete shlédnout reportáž z koncertu v Olomouci.
Přidat na Facebook
1.1.2007 odpálili poslední silvestrovskou petardu a rozhodli se, že čas nadešel. Dali výpověď v práci, změnily adresy, přestali pít a začali zkoušet. Nad horkou čokoládou vymysleli název.
TOXIQUE. Zajímalo je všechno nové, jiné, neokoukané a puntíkaté. TOXIQUE fascinovala evoluce. Rozhodli se, že zaplní éter a na jaře roku 2008 vydali první desku a udělali si z pódia svůj nový domov.

Zlomili kletbu českých kapel, které nikdy nebudou mít světový zvuk. Rozeskákali rozjařené Francouze na prestižním festivalu Europavox, roztancovali bruselské byrokraty a rozezpívali návštěvníky světové výstavy EXPO 2010 v Šanghaji.

Magické datum 9 .9. 2009 bylo znovu svědkem davového šílenství. TOXIQUE, nyní již obtěžkaní mnoha cenami andělských i jiných forem, natáčí své DVD zachycující jejich divokou živočišnou show.

Po tzv. "pokojíčkové éře", definované vysokým počtem rozličných kusů nábytku povalujících se po pódiu, následuje krátké kontemplativní období během něhož TOXIQUE vydávají svou druhou desku za supervize grafického studia Najbrt.Zdroj: TZ Tomáš Vynikal, http://bandzone.cz/toxique
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 8. 11. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Videorozhovor s kapelou Toxique. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2010. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3909. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Videorozhovor-s-kapelou-Toxique
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 09:32