Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Šestý díl battlu Queens style zone nabídne zatím nejbohatší program

Třetí nejlepší krump crew v Evropě, historicky první smíšený hip hop battle nebo první vogue show v ČR.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Queens Style Zone 6 - street dance battle
sobota 6. listopadu 2010 17:00
(konec +- neděle 7. listopadu 2010 04:00)
Marley club
Ostrava (CZ)
Nejen to bude k vidění už tuto sobotu 6. listopadu 2010 v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka. Právě tam se totiž pravidelně koná šesté pokračování QUEENS STYLE ZONE.

O tom, že QUEENS STYLE ZONE již dávno není pouze severomoravskou záležitostí, už určitě víte. Na akci se sjíždějí tanečníci z celé ČR, ale i ze zahraničí. Doprovází ji skvělá atmosféra a především dech beroucí výkony špičkových tanečníků a tanečnic. Již za pár dnů nás čeká šesté pokračování této výjimečné akce, na které je tentokrát připraven opravdu bohatý a různorodý program. Na své si tak přijdou milovníci nejrůznějších pouličních tanečních stylů, milovníci hiphopové, houseové i funkové hudby, ale v neposlední řadě také milovníci extravagance nebo netradičních show.

LINE-UP:
hip hop battle 2vs2 (Bonnie & Clyde)
house dance battle 1vs1 (seven to smoke)
popping battle 1vs1 (seven to smoke)
waacking battle 1vs1
krump battle 1vs1
Wackkiki showcase (první vogue show v ČR)
vogue jam
after party

Stylově vás tak v sobotu 6. 11. 2010 čeká zatím nejrozmanitější akce, můžete se těšit na mnoho tanečních i hudebních stylů, na dámy v podpatcích i „rozzuřené“ krumpery. Nebude chybět, tentokrát díky Bonnie & Clyde variantě, opravdu zajímavý hip hop battle, ani house & popping nekompromisním systémem seven to smoke.

Mezi přihlášenými tanečníky zatím najdete zástupce např. BDS Academy, Dynamicu, Beat Upu, B-Fresh, High Edition, Hollywood Stars, Funky Beat, Roots Company, BFS Krumpers, atd. Ze zahraničních crews jmenujme např. Boom Box, DrugOnz, Top Toys, Old Session, Street Dance Family, Krump Family, atd. Seznam ale zatím není kompletní, tanečníci se stále přihlašují.

Za gramofony se postaví domácí Dj Lowa, kterého není třeba vůbec nijak představovat, a kolem půlnoci jej vystřídá Dj Marthy. Za mikrofonem bude celou akci korigovat tradiční speaker QUEENS STYLE ZONE série Kmín. Kromě nové wack & vogue crew Wackkiki, která představí vůbec první vogue show v České republice, se můžete těšit také na třetí nejlepší krump crew v Evropě Union Runners.

Sečteno, podtrženo, program bude jednoduše nabitý. Pokud vás tedy street dance zajímá, rozhodně si nenechte QUEENS STYLE ZONE 6 ujít. Startujeme 6. listopadu 2010 v 17:00 hod., kde jinde, než v klubu Marley na výstavišti Černá louka Ostrava.
Fred
(Fred Durst)
pátek 5. 11. 2010 09:00
Durst, Fred. 2010. Šestý díl battlu Queens style zone nabídne zatím nejbohatší program. Vychytané.cz. [Online] 5. 11. 2010. [Citace: 19. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3901. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sesty-dil-battlu-Queens-style-zone-nabidne-zatim-nejbohatsi-program
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.783s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: neděle 19. května 2024 08:02