Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vychytaný reportér minulého víkendu (VRMV)

"Držko! Uhni! Šlapeš mi na nohu!" Tak tohle jsem slyšel asi tisíckrát od jedné slečny, která stála vedle mě v Golemu.. Řekla to pokaždé, když se nějakej vohnidrát prodíral kolem ní. Byla trošku od rány, se nedivim.. Byly nadupaný akce, byly liduprázdný akce. Jak vypadal víkend?
Přidat na Facebook
Vše začalo poklidně, v pátek.. Kdo měl náladu na příjemnej housík v podání slováků, zašel si do áčka.. I já jsem tam po dlouhé době zavítal v pátek večer, a že to stálo za to.. domů jsem se dopravil asi o půl šestý. Pár flašek sektu, nějaký "džejmsny" s kcholou a tak.. nic drsnýho, taková lajtofka.. ale musí se nechat, že se toho v áčku docela hodně změnilo. Přibylo zelený světýlko (laser pro neznalé), kamera na DJe, abyste viděli, co právě chlastá a co zrovna míchá, no a tahle docela dobrá akce..

Taky bych úplně zapomněl.. V Golemu byli Rammstein Member's Club, ty jsem fakt nestihl.. Nicméně podle ohlasů ale Golem zažil první ze dvou víkendovvých natřískaných nocí. Vzduchem prý lítaly ohňové efekty, ženy, krígly a občas vajgl od špeku :)

V sobotu to už bylo trošku náročnější. Kromě sbírání se z docela drsný kocoviny (ještě že o tom píšeme články, že? :) Jak proti kocovině). Dvě akce, přímo ve Zlíně. Jedna na Velrybě, Bass Game, která byla pro milovníky řekněmež "specifičtějšího" hudebního žánru. Co se týče muziky, docla fajn, ale chtělo by to víc lidu. No nic, možná příště. Ale teď se dostávám k hlavnímu hřebu večera. Nemyslím teď ten, který jsem měl v pneumatice a musel jak ko**t měnit za rezervu, ale to, co bylo v Golemu.

V sedm začal battle, o ten jsem přišel. Myslím, že to rozdejchám. Kolem jedenáctky už to krutě vřelo. BeatBox, ale opravdu solidka - nevidět, že to dělají tři borci na prknech před lidma, nevěřil bych tomu, byť pár beatboxerů znám a i ty jejich laškárny. Pak předskokani, popravdě - trošku krok vedle, klub začal trochu umírat..

Ale! asi 10 minut po půlnoci na prkna vylezl nejdřív DJ Afu-Ry, začal šmidlat. Golem začal pomalu, ale jistě vřít! A co se dělo, když vylezl Afu-Ra na plac? Nechtějte to vidět ani vědět.. Dlouho jsme neviděl Golem takhle nažváchnutej lidma. Vychytané info jako jediné mělo oficiální fotopas, takže jsem mohl i na pódium a fotit - však se mrkněte do fotoreportů, jak to vypadá z pódia z pohledu toho, kdo tam vystupuje. A můžu vám z vlastní zkušenosti říct, že hrát pro podobně narvanej klub nebo dokonce celý náměstí je naprosto nenapodobitelnej pocit, kterej si s ničím nezadá. Ani s fetem v jakýkoliv podobě, ať si kdo chce co chce říká.

Fanynky (a fanánci taky), se zmítali pod pódiem v nekonečnym transu. Měli jste vidět, když jim Afu-Ra podal ruku. Musí se nechat, že tenhle chlápek má rozhodně něco do sebe, už jenom když ho vidíte, charisma se tomu tušim říká.. Ale ten bobr.. No co, aspoň mu není v zimě zima, že jo :) I když ta naše zima tady.. Prkno doma zahálí a furt nic..

Zpátky do Golema :) Golem zažil zase jednu z megapovedenejch akcí. Dovřel a spousta lidí se přesunulo do Áčka dokončit svoji večerní jízdu. A zase do rána :) naštěstí beze mne, někdy musím dát játrům pohov :)

Zkráceně a jednoduše? Zase jeden další vydařenej víkend. Jo, ve Zlíně. Že by přeci jen ten Zlín nebyl zas tak mrtvý město, jak to všichni říkají?
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 22. 1. 2007 11:24
Prachař, Štěpán. 2007. Vychytaný reportér minulého víkendu (VRMV). Vychytané.cz. [Online] 22. 1. 2007. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=390. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vychytany-reporter-minuleho-vikendu-(VRMV)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 09:58