Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

SPIRIT CATCHER zavítají do Prahy!

Belgické duo SPIRIT CATCHER se představí koncem listopadu v Praze! Djové a producenti Jean Vanesse a Thomas Sohet přivezou poprvé do ČR své tzv. FULL LIVE vystoupení, které nechají rozeznít 26. 11. 2010 na rezidentní noci BELIEVE djů Tazze a Biodana v prostorách pražského klubu Kostel.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert SPIRIT CATCHER
pátek 26. listopadu 2010 22:00
(konec +- sobota 27. listopadu 2010 05:00)
VENUE (ex-Kostel)
Praha (CZ)
Bruselská dvojice udělala díru do světa v roce 2007 svým debutovým albem Night Vision, kde se oba představili jako opravdoví hudebníci, kteří daleko přesáhli to, co definuje běžné dje. Oba ovlivněni boogie zvukem a detroitskými techno pionýry jako Derrick May, vytvářejí s použitím nejen originálních vokodérů ze svých live vystoupení neopakovatelný energický hudební zážitek, který si získal za velmi krátkou dobou věhlas na klubové scéně.

Nejen proto se řadí jejich live vystoupení mezi nejlepší, co lze v kategorii live house act slyšet. Jejich hudební záběr je však opravdu široký, od trip-hopových skladeb přes deep house k inteligentnímu tech-house, až k tribal linkám blížící se k technu. Pokud ale hrají live, je to vždy svižná a taneční selekce z vlastního repertoáru. Jejich vystoupení v Praze bude zároveň jedno z prvních, kde se dostane na novinky z jejich aktuálního alba Partners in Crime.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji Ticketpro za 150 CZK + poplatky a na místě v den akce za 250 CZK. Klub Kostel s kapacitou přes 2000 návštěvníků se nachází kousek od Staroměstského náměstí v Michalské ulici č. 27 v kostele sv. Michaela Archanděla.

Členové facebookové skupiny BELIEVE mohou využívat výhody spojené i s touto akcí.

Více info: http://www.facebook.com/tazz.dj, http://www.facebook.com/djbiodan, http://www.ticketpro.cz, http://www.klubkostel.cz, http://www.spiritcatcher.be, http://www.myspace.com/spiritcatcher1, http://soundcloud.com/spiritcatcher

Zdroj: TZ Petr Tajčman
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 31. 10. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. SPIRIT CATCHER zavítají do Prahy!. Vychytané.cz. [Online] 31. 10. 2010. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3890. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SPIRIT-CATCHER-zavitaji-do-Prahy!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.239.158.223
Serverový čas: úterý 21. května 2024 12:06