Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Scott Murray a jeho Double Backflip poprvé v ČR!

Kromě celosvětové špičky FMX a nejlepších českých jezdců se na MS Freestyle Motocrossu - Night of the Jumps představí také americký freestyler Scott Murray z Michiganu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MS Freestyle Motocross 2010 - Night of the Jumps
sobota 20. listopadu 2010 17:00
(konec +- pondělí 22. listopadu 2010 17:00)
ČEZ Arena
Ostrava (CZ)
Chcete se přesvědčit, že to, co jste se naučili ve škole ve fyzice nejspíše neplatí? Chcete vidět něco, co umí jen pár odvážných mužů na celém světě? Navštivte čtvrtý podnik letošního seriálu Mistrovství světa ve Freestyle Motocrossu – Night of the Jumps, který bude hostit ve dnech 20. a 21. listopadu 2010 ostravská ČEZ Aréna!

Na tyto závody chodí tradičně početná divácká kulisa a atmosféra na nich bývá opravdu výtečná! Kromě celosvětové špičky FMX a nejlepších českých jezdců se představí také americký freestyler Scott Murray z Michiganu, který předvede jako vrchol večera DOUBLE BACKFLIP (dvojité salto vzad). Tento dvaatřicetiletý borec se specializuje právě na tento trik, který umí pouze tři lidé na světě. Má za sebou i několik neúspěšných pokusů, včetně jednoho z minulého roku v Ostravě. Tehdy při jeden a půl otočení odhodil motorku a upadl. Pád to byl dost ošklivý, ale Scott naštěstí vyvázl pouze ze třemi stehy na dlani. Tento hodně tvrdý chlapík se však letos opět pokusí pokořit Ostravskou halu, abychom si mohli premiéru Double Backflipu konečně vychutnat i v České republice!

Celou akci v Ostravě spustí Pit Party zhruba hodinu před startem závodu, kdy si budou moci sběratelé autogramů rozšířit své sbírky díky autogramiádě jezdců přímo v jezdeckém zázemí. Chybět nebudou ani světelné a pyrotechnické efekty, exhibice jezdců na BMX kolech a závěr večera bude patřit After Party.

Nenechte si tedy ujít opravdu pestrý program, premiérový DOUBLE BACKFLIP v ČR a adrenalinové jumpy freestyle jezdců. Mistrovský závod zpestří mimo jiné soutěž o nejlepší whip (placku) a také skok do výšky s motocyklem! Oba dva dny se bude konat samostatný závod a naprosto stejný program. V sobotu 20.11. začne akce v 19:00 hod., v neděli 21.11. již od 15:00 hod.


Evžen Zadražil
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 3. 11. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Scott Murray a jeho Double Backflip poprvé v ČR!. Vychytané.cz. [Online] 3. 11. 2010. [Citace: 23. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3889. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Scott-Murray-a-jeho-Double-Backflip-poprve-v-CR!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: pátek 23. února 2024 10:14