Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Sonne Edition 10: Dj Rydel

Jedním ze tří zahraničních DJs vystupujících na jubilejním 10. pokračování párty Sonne Edition, nebude nikdo jiný než oblíbený producent a DJ Rydel ze Slovinska.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition 10 Celebration: 10 Years of Strobe
sobota 25. prosince 2010 20:00
(konec +- neděle 26. prosince 2010 06:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Soutěžilo se o 5 vstupů na prosincovou Sonne Edition s pořadovým číslem 10. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Přinášíme vám jeho aktuální říjnový mix: Progress 3.0, který se nese v duchu melodického progressive house, byť na party Sonne jej uslyšíme v trochu tvrdším techno setu.

Rydel (NL/SLO) - Progress 3.0 mix (Oct 2010)
(http://soundcloud.com/rydel/progress)

Zároveň vám Rydela krátce představíme ...

Elektronickou hudbu začal poslouchat už v 80. letech a djem je od roku 1994. V průběhu své dosavadní hudební kariéry se věnoval mnoha stylům elektronické taneční hudby - od hardcoru a hardtrancu, přes house a mnoho dalších odnoží, až se konečně dostal k tomu, v čem se opravdu našel.

Techno začal hrát v roce 2000. Čtyři roky na to se inspirován Slovinskem přestěhoval ze svého rodného Holandska právě do slovinského hlavního města Ljubljana.Díky svojí jedinečné technice hraní a pocitu vtělit se do partypeople se mezi jinými djs stejného žánru vyjímá. V současné době hraje Rydel převážně house a techno, ale jak sám říká, je hlavní přizpůsobit se času a místu kde hraje a především lidem! Jeho osobní filozofií je, že každý track může být zasazen do mnoha odlišných stylů. Touto filozofií se řídí a možná i proto ho jeho fanoušci zbožňují.

Rydel samozřejmě produkuje i vlastní hudbu. Nejdříve začal vydávat u labelu Krach Records (Německo), FRR (Slovinsko) a Taigatrommel (Švýcarsko). Dnes už vydává i v Anglii či Americe.

Představil se už v mnoha zemích, např v Rakousku, Belgii, Chorvatsku, Kolumbii, Německu, Itálii, Holandsku, Norsku, Polsku či Slovinsku ...a k nám zavítá už po několikáté :)

Hrál po boku hvězd jako je Tiësto, Ian Carey, Redhead, Coca Y Villa, Bryan Kearney, DarkRaver, Cave, Luke Dzierzek, Space DJz, Ed Real, Filterheadz, Dylan Drazen, Voodoo & Serano, BuzzFuzz, Darkrow, Yves de Ruyter, Jay Denham, Dana, Marco Bailey, Viper XXL, Pavo, Veztax, 2-4 Grooves, Andreas Kremer and Paul Langley a mnoho mnoho dalších.

Těšit se na něj můžete už 25. prosince na Bůrovcích! :)
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 30. 10. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Sonne Edition 10: Dj Rydel. Vychytané.cz. [Online] 30. 10. 2010. [Citace: 19. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3882. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sonne-Edition-10:-Dj-Rydel
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: neděle 19. května 2024 07:23