Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

KZ podporuje Asociaci náhradních rodin

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí tak podporuje rodiče, kteří si do své péče vzali děti z ústavů nebo rozpadlých rodin.
Přidat na Facebook
„Poprvé jsme s místním klubem ANR spolupracovali na dětském dni prvního června, kdy jsme poskytli volný na pořad s Michalem Nesvadbou. Myšlenka podpořit znevýhodněné děti se nám líbila hned od začátku,“ uvedla ředitelka Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí.
Nově má místní klub ANR k dispozici také deset volných vstupenek na divadelní předplatné pro děti – Sedmikráska. Poprvé děti z náhradních rodin zhlédly v neděli 23. října představení Zázračný pramínek. „Rádi jsme využili vaší nabídky na vstup na Dětské odpoledne v amfiteátru s vystoupením Michala Nesvadby a také permanentky na pohádkové představení pro děti jsou naprosto úžasné. Dětem se představení velmi líbilo a my za vstupenky moc děkujeme,“ sdělila Jana Lexová, předsedkyně místního klubu ANR.

Asociace náhradních rodin České republiky je nezisková organizace, která vznikla na jaře 2009 z potřeb náhradních rodičů – pěstounů a adoptivních rodičů z celé České republiky. Asociace nabízí náhradním rodičům možnost setkávání a výměny zkušeností s náhradní rodinnou péčí.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 29. 10. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. KZ podporuje Asociaci náhradních rodin. Vychytané.cz. [Online] 29. 10. 2010. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3881. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KZ-podporuje-Asociaci-nahradnich-rodin
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.049s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: středa 22. května 2024 14:16