Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

V M-klubu oslaví Halloween

Pokus přenést starý keltský zvyk do Valašského Meziříčí předvede koncem října dramaturgie M-klubu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Halloween Party
pátek 29. října 2010 20:00
(konec +- sobota 30. října 2010 03:00)
M-Klub
Valašské Meziříčí (CZ)
Halloween, který je velmi oblíben zejména ve Spojených státech, bude mít svou party ve valašskomeziříčském klubu v pátek 29. října. Kromě duchařiny bude hrát svou roli také hudba. Vystoupí známá kapela Gipsy.cz, o dojezd se postará dýdžejská skupina Electronic Bitches.
„Naším záměrem bylo místním alespoň trochu přiblížit atmosféru pravého Halloweenu, kdy se posledního října po amerických městech pohybují lidé jen v maskách. Pokud se akce setká s patřičným ohlasem, rádi bychom z ní udělali tradici,“ prozradil produkční M-klubu David Schwager s tím, že o žádnou násilnou implantaci amerického zvyku do našich podmínek nejde. „Půjde především o hudbu. Koncertní vystoupení si mohou lidé zpestřit tím, že dorazí v masce. Maskovaní budou mít zvýhodněné vstupné. Plánujeme rovněž vyzdobit M-klub halloweenskými dekoracemi,“ doplnil Schwager.

Romano Hip Hop v podání Gipsy.cz patří v Česku mezi známé pojmy. Kapely v roce 2006 brala sošku Anděla za Objev roku, což rezultovalo v roce 2008 ve Skokana roku v anketě Český slavík. Pozornost široké veřejnosti na sebe Gipsy.cz strhli v roce 2007, kdy reprezentovali Českou republiku v mezinárodní soutěži Eurosong. Frontman kapely Radoslav Banga se také proslavil kontroverzními výroky na adresu romského etnika, ze kterého sám pochází. „O živelnosti vystoupení Gipsy.cz se mohli přesvědčit na řadě zahraničních hudebních festivalů, kde se kapela objevila. Mezi ten nejznámější asi patří britské Glastonbury, kde Gipsy.cz vystoupili jako vůbec první Češi,“ sdělil produkční M-klubu.

Gipsy.cz po svém vystoupení uvolní místo brněnské dýdžejské skupině Electronic Bitches, která diváky bude bavit po zbytek noci. „Jejich tvorbu ovlivňuje doba 80. let a je možná trochu něco jiného, než na co jsou návštěvníci party zvyklí. Je v tom více ironie a humoru,“ nastínil Schwager.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 25. 10. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. V M-klubu oslaví Halloween. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2010. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3866. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-M-klubu-oslavi-Halloween
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: sobota 18. května 2024 10:06