Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaký bude Open Air Festival 2011? To určili fanoušci

Po průzkumu všech diskusí a vyhodnocení festivalových dotazníků Open Air Festivalu je jasno.
Přidat na Facebook
Nejvíce oceňovaná jsou vystoupení trojice headlinerů – Röyksopp, Faithless a Kasabian. Pořadatelé proto slibují, že line-up příštího ročníku vyšperkují dalšími mezinárodními hvězdami, po kterých čeští fanoušci dlouho volají. První jména pořadatelé oznámí 1. prosince, kdy už si také návštěvníci budou moci koupit zvýhodněné vstupenky. Open Air Festival 2011 se tak zařadí do kategorie vánočních dárků.

Fanoušci pomáhají připravovat festival
Stovky příspěvků v diskusních fórech a ve festivalových dotaznících sbíral a vyhodnocoval tým pořadatelů Open Air Festivalu. „Probděné noci jsou konečně za námi, desítky litrů kafe v nás a my už víme, co se vám na festivalu nejvíce líbilo a co byste naopak rádi změnili,“ říká promotér festivalu Michal Lukeš. „Podobu příštího ročníku jste tak určili vy – festivaloví fanoušci,“ dodává. Z výsledků průzkumu vyplývá, že nejsvětlejší stránkou festivalu byl multikulturní program v čele s trojicí headlinerů. Diskutující také často oceňovali průběžný úklid areálu, systém recyklace a rozsáhlý streaming z akce, které zajistil generální partner festivalu O2.

Naopak nejvíce připomínek obdržela kyvadlová doprava, kterou proto pořadatelé zadají v příštím ročníku jinému dodavateli. Úprav a změn se však chystá celá řada, od zvýšení kapacity pro sezení, po zvýšení servisu obyvatelům stanových městeček a zlepšení práce festivalové security služby... „Na druhou stranu nesmíme zapomínat, že jsme na festivalu, takže toaletu a lavičky před main stage nechystáme,“ řekla v nadsázce manažerka festivalu Marie Marková.

Seat Ibiza ST už má svého řidiče
Open Air Festival se stal více než příjemným zážitkem pro 30letého sympaťáka Honzu z Chomutova. Honza se už v těchto dnech těší ze skvělých zážitků za volantem svého nového Seatu Ibiza ST, který vyhrál na Open Air Festivalu. „Když jsme přicházeli do festivalového města, má přítelkyně si dělala legraci z toho, že jdeme vyhrát auto,“ usmívá se šťastný výherce. „Ve chvíli, kdy jsem se dozvěděl, že jsem skutečně vyhrál, nemohl jsem tomu uvěřit,“ dodává a mává vítězně s klíčky od krásného Seatu nad hlavou. Honza slíbil, že i příští rok nebude na festivalu chybět.

Open TV nabízí sestřih z festivalu: sledujte rozhovory s headlinery
Pokud jste z jakéhokoliv důvodu propásli Open Air Festival i živý přenos, stále máte šanci podívat se na atmosféru v Panenském Týnci. Open TV totiž nabízí sestřih z vybraných pořadů, které vysílala do „internetového éteru“ v průběhu třídenní multikulturní akce. Těšte se na rozhovory s Röyksopp, Kasabian, Kosheen DJs a dalšími – to vše najdete na podstránce Open TV v rámci webu openairfestival.cz - http://www.openairfestival.cz/silverlight-stream
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 21. 10. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Jaký bude Open Air Festival 2011? To určili fanoušci. Vychytané.cz. [Online] 21. 10. 2010. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3857. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaky-bude-Open-Air-Festival-2011?-To-urcili-fanousci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:39