Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Electronic Beats Recommends nabídne Caribou a DJ set Matta Didemuse

Electronic Beats Recommends představí multiinstrumentalistu Caribou původem z Kanady ve středu 1. prosince v pražském Lucerna Music Baru
Přidat na Facebook
Projekt Electronic Beats Recommends se zaměřuje nejen na představování začínajících a nadějných umělců, jako tomu bylo třeba vloni v případě kapely The Asteroids Galaxy Tour, ale dává prostor také umělcům, kteří už mají jméno na klubové scéně a také výrazný vliv na soudobou hudební scénu.
Kdo by v roce 2010 odpovídal této definici lépe než kritikou i hudebními fanoušky tolik uznávaný Dan Snaith vystupující pod přezdívkou Caribou? Electronic Beats Recommends představí tohoto multiinstrumentalistu původem z Kanady ve středu 1. prosince v pražském Lucerna Music Baru a nebude chybět ani Matt Didemus z Junior Boys. Předprodej lístků byl zahájen v síti Ticketpro nebo jako Lístek v mobilu.

Mohlo by se zdát, že hudba a matematika spolu moc neladí, ale učiteli matematiky Danu Snaithovi se podařilo přenést zdánlivě nudný svět čísel a fakt rovnou na mezinárodní hudební scénu. Caribou přistupuje ke své hudbě s matematickou přesností a s každým novým albem svůj sound ještě více vypilovává. Jeho poslední album Swim se setkalo s velkým úspěchem a hned získalo cenu německých kritiků v kategorii ‘Nu and Etreme’. Návštěvníci Lucerna Music Baru jistě ocení DJ set z dílny kapely Junior Boys. Kanaďané Jeremy Greenspan a Matt Didemus, který nahradil Johnnyho Darka, původního člena tohoto dua, se na scéně objevili poprvé v roce 2004. A hned s debutovým albem Last Exit si díky jedinečné kombinaci synth-housového zvuku a melancholických vokálů Jeremyho Greenspana získali Junior Boys značnou popularitu. Jako koproducenti se shodou okolností také podíleli na skladbě multiinstrumentalisty Caribou, hlavní hvězdy letošního Electronic Beats Recommends. Konkrétně jde o skladbu nazvanou She’s the one z alba Andorra.

Electronic Beats je mezinárodní hudební a lifestylový program společnosti Deutsche Telekom, který přináší živá hudební vystoupení po celé Evropě, vydává vlastní čtvrtletník, oceněný DVD magazín Slices zaměřený na elektronickou hudbu a provozuje webové stránky www.electronicbeats.net, na kterých jsou k dispozici streamované videonahrávky z živých vystoupení na EB TV, exkluzivní remixy a živé nahrávky vysílané prostřednictvím internetového rádia, recenze alb a aktuální informace z oblasti módy a životního stylu.

Více informací najdete na www.electronicbeats.net nebo www.electronicbeats.cz

Vystoupení Caribou v rámci Electronic Beats Recommends
1. 12. Praha, Lucerna Music Bar + DJ set Junior Boys & zvláštní host

Vstupenky:
Vstupenka za 249 korun k zakoupení v předprodeji Ticketpro, www.ticketpro.cz

Lístek v mobilu
Lístek za 199 korun pro zákazníky T-Mobilu, za 249 korun pro zákazníky ostatních operátorů
Platba je možná pomocí kreditní karty nebo v případě zákazníků T-Mobilu prostřednictvím měsíčního vyúčtování služeb. Lístek přijde jako čárový kód formou MMS, která se předloží u vstupu.

K zakoupení na: www.t-music.cz nebo www.electronicbeats.cz

Další vystoupení v rámci turné:
8. 11. Mnichov, Feierwerk + Barbara Panther
14. 11. Lipsko, Centrální divadlo + Barbara Panther
15. 11. Hamburg, Uebel & Gefaehrlich + Mount Kimbie & Barbara Panther
16. 11. Heidelberg, Enjoy Jazz Festival + Mount Kimbie & Barbara Panther
29. 11. Kolín, Gloria + Mount Kimbie & Barbara Panther
2. 12. Budapešť, Gödör + Support
4. 12. Vídeň, Fluc + Mount Kimbie & Barbara Panther
5. 12. Frankfurt, Mousonturm + Mount Kimbie & Barbara
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 19. 10. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Electronic Beats Recommends nabídne Caribou a DJ set Matta Didemuse. Vychytané.cz. [Online] 19. 10. 2010. [Citace: 23. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3852. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Electronic-Beats-Recommends-nabidne-Caribou-a-DJ-set-Matta-Didemuse
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: pátek 23. února 2024 11:10