Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TRANSMISSION – FUTURE CITIES PŘEDSTAVUJE VISION IMPOSSIBLE

Na blížící se noci TRANSMISSION, která proběhne v sobotu 6. listopadu v pražské O2 Areně vystoupí kromě zahraničních hvězd, také VJské trio Vision Impossible. Doplní tak skvělá vystoupení DJských superstar jakými jsou Sander van Doorn, Markus Schulz, Andy Moor, Simon Patterson, Boom Jinx, W & W a Jaytech.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Future Cities
sobota 6. listopadu 2010 22:00
(konec +- neděle 7. listopadu 2010 06:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Letošní rok si pro české publikum připravili téma z budoucnosti s názvem Future Cities. Tým dali dohromady umělci: Martijn Adema, Berry van Dijk a Ruben Langedijk v roce 1997. Za více než deset let se stali největšími profesionály v oblasti VJingu a vyhráli nespočet cen. V noci fascinují svým uměním na plátnech těch nejlepších klubů, přes den pak tvrdě pracují na nových materiálech ve studiu. Jejich styl je velmi unikátní. Místo používání již existujících video materiálů, používají a vytvářejí vlastní obrázky.Aby docílili toho nejlepšího, používají nejnovější technologie a počítačové animace. Dalším jejich typickým znakem je, že se vždy snaží vytvořit určitý příběh. Tyto příběhy se odehrávají v různých tématech jakými jsou láska, vesmír, hudba, kultury, energie a další. Dokáží oslnit radostnou atmosférou ukazující vtipné zábavné hračky a disco obrázky, až po atmosféru plnou silných emocí, tmy, ohně a strojů. Mixováním těchto témat jsou schopni vzájemně reagovat na hudbu a atmosféru večera. V posledních letech Vision Impossible přešli z VJ shows také k DJ-VJ shows. Dokáží mixovat obraz i hudbu zároven a vytvořit tak nekonvenční taneční zážitek. Za svoji kariéru získali rezidenturu v jednom z nejlepších klubů v Holandsku, klubu MatriXX. Objevili se také v dalších známých klubech a eventech v Holandsku (Dance Valley, Innercity, Armin Only, Qlimax a Sensation World Tour). Dále také vystupovali na mezinárodních eventech ve městech jako jsou L.A., Las Vegas, Glasgow, Miami, Rio de Janeiro, Kuala Lumpur, Praha či Istanbul.

Tohle všechno je ale pouze začátek. V plánu mají neuvěřitelné show, kdy návštěvníky přímo obklopí vizuální technikou a zvukovými efekty. Vytvořili například virtuálního MC, který vzbudil velkou pozornost médií, když byl představen na festivalu Dance Valley nebo na WMC v Miami. I my se můžeme těšit na vytvoření maximálního vizuálního zážitku na TRANSMISSION.

Pokud si nechcete nechat ujít velkolepou show Transmission – Future Cities, doporučujeme neotálet s nákupem vstupenek, které jsou v prodeji za současnou cenu 1290CZK. Konečná cena na místě bude pak za 1390CZK. V sekci shop na www.unitedmusic.cz jsou také v prodeji All inclusive VIP vstupenky za 3500CZK na, které nabízejí neomezenou konzumaci nápojů a přístup na luxusní terasu s omezenou kapacitou. Vstupenky kategorie Golden do klubového patra za 4600CZK můžete rezervovat prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz nebo kupovat na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.
VIDEO: http://www.youtube.com/user/UnitedMusicPrague#p/u/0/xgqDF9eoCu0
Více informací neleznete na www.unitedmusic.cz a www.transmission.cz


Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
neděle 10. 10. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. TRANSMISSION – FUTURE CITIES PŘEDSTAVUJE VISION IMPOSSIBLE. Vychytané.cz. [Online] 10. 10. 2010. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3840. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TRANSMISSION-–-FUTURE-CITIES-PŘEDSTAVUJE-VISION-IMPOSSIBLE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 04:16