Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tajemný indonéský prales v centru Zlína?!

Máte rádi exotiku dalekých zemí? A co byste řekli na to mít takový menší tajemný indonéský prales v centru Zlína? Se vším všudy..! Stromy, keře, vodopády.. možná nějaká ta zvířena, kdo ví..
Přidat na Facebook
Konec snění, otevřete oči a radši si zajděte začátkem února do 12. budovy v areálu bývalého Svitu. Tam na vás čeká onen zmiňovaný kousek Indonésie! Výstava roku s názvem Tajemná Indonésie vás určitě dostane!

Jedná o společný projekt cestovatelů Jiřího Hanzelky a Rudolfa Švaříčka. Výstava by měla simulovat skutečné přírodní prostředí včetně tekoucí vody, živých rostlin i zvířat. V jejím prostoru si návštěvníci mohou prohlédnout originály vybavení domorodých chýší, nádobí
i zbraní.

Tajemnou Indonésii mohli lidé vidět již v Plzni, Národním muzeu v Praze i v Bratislavě, kde byla prohlášena za výstavu roku. Část z výstavy byla v minulosti k vidění i v Kroměříži. Výstavu ve Zlíně mohou lidé navštívit ve 12. budově bývalého svitovského areálu od února do května.

ČTK
majkl
(Michal Gaja)
pátek 19. 1. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Tajemný indonéský prales v centru Zlína?!. Vychytané.cz. [Online] 19. 1. 2007. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=384. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tajemny-indonesky-prales-v-centru-Zlina?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 16:45