Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Eurosonic Noorderslag oznámil první potvrzené kapely

Eurosonic Noorderslag je v Evropě nejdůležitější hudební konferencí
Přidat na Facebook
Hudební konference Eurosonic Noorderslag potvrzuje první umělce: Selah Sue (BE), Balthazar (BE), My Little Levné diktafon (BE), Akaga (BG), Květy (CZ), Vinnie Who (DK), Pomocníci (EE), Villa Ne (FI), Ben L'oncle Soul (FR), La Banda Brasse (DE), EZ Základní (HU), Dikta (IS), Malika Ayane (IT), Heathers (IE), Traumkapitän (LU), Cuibul (MD), Kvelertak (NO), Sean Riley & Slowriders (PT), Anni B Sweet (ES ), Britta Persson (SE), Junip (feat. José González) (SE), Filewile (CH), Oy (CH) a Islet (UK)

Eurosonic festival představuje širokou škálu nejlepších evropských talentů po celém městě Groningen a je důležitou platformou pro nové evropské talenty. S Evropskou vysílací unií (EBU), YOUrope a Network Europe dává další expozice výkonných umělců, Eurosonic Noorderslag hraje důležitou roli v rozvoji a šíření talentů v Evropě i mimo ni. Nezastupitelnou úlohu při tomto oběhu, je naše vlastní ETEP (European Talent Exchange Program). Od zahájení programu v roce 2003 ETEP bylo provedeno celkem 1145 vystoupení na 418 evropských umělců prezentováných na festivalech ETEP 60 (2003 - 2010) www.etep.nl

Mnoho kapel které se představili na Eurosonic Noorderslag: Franz Ferdinand, Kaizers Orchestra, Soundtrack of Our Lives, Moneybrother, Within Temptation, Wir Sind Helden, Beatsteaks, Disco Ensemble, Infadels, husa, Gabriel Rios, Seeed, Digitalism, Loney Vážení, zzz, Blood Red Shoes, Lykke Li, Do, Surkin, The Ting Tings, Yelle, Baddies, White Lies, Yuksek, XX, Sophie Hunger, Charlie Winston a FM Belfast.

"Zpočátku jsme byli trochu vystrašení myšlenkou hrát především pro průmyslové lidi a začali jsme obávat, ale jakmile jsme začali hrát uvědomili jsme si, že oni jsou samozřejmě také lidi a majírádi tanec a poslech hudby. Show skončila neuvěřitelně zábavná s davem na lyžích a mokré zdi a se zpoceními tanečníky. Dostali jsme pak nabídky hrát na opravdu pěkných festivalech po této show a že se to prostě stojí za to. " FM Belfast, Island (IS)

Noorderslag festival byl hlavním barometrem holandské populární hudby po dobu 24 let. V sobotu 15. ledna, Noorderslag představuje to nejlepší v holandsku, působí v každém žánru, od hip-hopu a do pop-music, avant-garde, tanec, alternativy a všechno mezi tím.

Zaregistrujte se EuroSonic Noorderslag:
K účasti na Eurosonic Noorderslag jako delegát konference, musíte být zaregistrován. Ceny registrace ceny jdou nahoru!! Pro registraci klikněte zde http://www.eurosonic-noorderslag.nl/en/conference/about/register/
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 15. 10. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Eurosonic Noorderslag oznámil první potvrzené kapely. Vychytané.cz. [Online] 15. 10. 2010. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3833. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Eurosonic-Noorderslag-oznamil-prvni-potvrzene-kapely
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 17:13