Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jíme s gustem!

Pro všechny z vás, kteří rádi vaří a jedí s gustem a jste ze Zlína či okolí, jsou určeny nové italské lahůdky IL GUSTO, které od srpna najdete na Třídě Tomáše Bati, přibližně naproti bývalé Myslivně.
Přidat na Facebook
IL GUSTO vám nabízí stoprocentně italský sortiment, který ve většině případů putuje do obchodu přímo od italských výrobců. Spíše než luxusní lahůdky v IL GUSTO koupíte potraviny pro každodenní využití v kuchyni - těstoviny, rajčatové protlaky a omáčky, pesta, sýry, uzeniny, olivový olej, nakládanou zeleninu a houby, vinné octy, rýži na rizoto i mořskou sůl. To všechno od zcela odlišných značek a v jiné kvalitě, než nabízí hyper a supermarkety.

V IL GUSTO nejen dobře nakoupíte, ale můžete tady v klidu posedět a vychutnat si vynikající kávu Filicori a vína z Piemonte.


V IL GUSTO myslí skutečně na všechno - načepují vám olivový olej, dají vám ochutnat z mnoha druhů sýrů a uzenin, vysvětlí vám i to, na co se nezeptáte a ještě vám k tomu připraví dárkovou bedýnku nebo koš.

IL GUSTO je otevřeno každý všední den od 9 do 18 hodin. Každou druhou sobotu zde probíhají speciální degustace toho nejlepšího z nabídky. Více se o IL GUSTO dozvíte na www.ilgusto.cz nebo na facebooku na stránce Jíme s Gustem.

pozn. redakce: byli jsme tam, a fakt si tam vyberete fajn baštu! ;)


zdroj: TZ IL GUSTO Michal Rožek
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 15. 10. 2010 11:00
Prachař, Štěpán. 2010. Jíme s gustem!. Vychytané.cz. [Online] 15. 10. 2010. [Citace: 19. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3830. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jime-s-gustem!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pátek 19. července 2024 00:40