Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaká je vaše partnerka v posteli?

Obětovali jsme se za vás a provedli velký redakční průzkum, abychom odhalili jaká je vaše partnerka v posteli, co má ráda, jaké má fantazie a o co se bojí říci..
Přidat na Facebook
Nutno podotknout, že jsme pracovali od rána do večera, dělali jsme přesčasy, pracovali o víkendech i o svátcích.. Někteří jedinci si nosili práci i na doma, jiní zase odběhli na „kus řeči“ k sousedce. Nepohrdli jsme ani odbornými publikacemi a zkušenostmi jiných kolegů z konkurenčních webzinů a výsledek doufám stojí za to. Takže, chlapi sobě, dámy promiňte! A nebo víte co, reagujte, ať víme co ve vás je :o) Teda, pokud to nejsme my!

Říká se, že podle kosa poznáš nosa a nebo naopak :o) , ale co u dam? Ukaž bobra, dám ti hrušku, je poněkud vulgární průpovídka, ale divili byste se, co toho prozradí „ kosmetická úprava“ ženského klína o sexualitě svojí majitelky! Podle odborné literatury (Playboy, Penthouse, Hustler atd..) a vlastních zkušeností, jsme došli k závěru, že nejlépe je rozdělit ženy do čtyř skupin podle délky a kvality již zmiňovaného intimního sestřihu.


Hola, Hola, příroda volá! Keř sem, trs tam! Aneb pusa plná … (másla)

Pokud má vaše partnerka dole porost, že by se i Mauglí ztratil, tak nepanikařte a rozhodně nehledejte Béďu Trávníčka a jeho zázračný křovinořez! Bujaré ochlupení na intimních partiích vaší partnery vypovídá o tom, že je v sexu velmi vyrovnaná a sebevědomá. Ví přesně co má ráda a nechce na tom rozhodně nic měnit! Nerada se přizpůsobuje vašim sexuálním choutkám (Blbý co?) a převládá u ní smyslnost a intimita nad experimenty.

Rada pro pány: Než skalpujete partnerku, abyste si užili trošku divočiny ve vašich sexuálních hrách, zkuste si s ní nejdříve o všem promluvit. Když se jí líbí klasický sex a klasické milování, tak asi nevyzkoušela nic jiného a nebo měla špatnou zkušenost s vaším předchůdcem. Chce to trochu taktu a ohleduplnosti. A navíc vaše vzrušení z něčeho nového bude tak velkým afrodiziakem, že nakonec strhnete partnerku k neuvěřitelným experimentům!


Zahrádka podle Přemka Podlahy! Anglický trávník, jemně střižený do správného tvaru!

Trojúhelník vaší partnerky je pravidelný, jak vaše chuť na pivo?! Žádné vyčnívající chloupky, prostě trávníček jak na kurtech ve Wimbledonu? To vypovídá o tom, že vaše partnerka se bojí úplně popustit uzdu svojí erotické fantazii. V hlavě se jí honí spousta věcí, které by ráda okusila (hlavně co jí řekly vychloubyvší kamarádky, že provádí se svými partnery) ale ne a ne je zrealizovat.. Úplně to na ní vidíte, že by chtěla, ale neví jak..

Rada pro pány: Je to na vás, pokud nejste zabednění „kreténi“ tak svoji partnerku dovedete do říše snů a ona se vám odvděčí neskonalou rozkoší.. Stačí jenom nahodit téma a lehce ji povzbudit.. Věřte, je to v ní.. Čeká jen na vaše reakce, protože neví, co chcete.. Tak si o to svůdnicky řekněte! Žádné: „Vyhul mi ho krásko!“
Runway číslo jedna a po ní jede Kid! Tak tuhletu písničku bychom znali, ale co přistávací dráha vaší drahé nebo levné polovičky?

Ozdoba dokonalého proužku prozrazuje, že vaše partnerka má sex opravdu ale opravdu ráda. Vyzkoušela a nebrání se všem tradičním i netradičním polohám. Nestydí se splnit vaše přání a touhy. Při sexuálním aktu o si ovšem říkáte a děláte to co sem vám nejvíce líbí.. Úžasný stav.. :o)

I tady menší rada pro pány: Zkuste místo erotického mistrovství světa v gymnastice nějaké klasické polohy. A nebo jen tak svůdně dráždit, vzpomeňte, jak trpěl chudák Josh Harnett ve filmu 40 dní, 40 nocí.. a dokonale se za to pomstěte svojí partnerce. Zavažte ji oči, pokud se nebojíte, tak ji klidně i spoutejte k posteli (hlavně neztraťte klíče..velmi nepříjemné) a vemte si peříčko nebo něco jiného, čím ji chcete přivést do stádia úplného šílenství.. To pak doslova uvidíte a hlavně ucítíte radost z každého dotyku..!


Co je holé, to je milé! Ale kdeže, tohle to je opravdový sexuální maniak!

Pokud je vaše partnerka dole úplně vyholená nebo experimentuje s tvary a barvičkami, tak máte opravdového sexuálního maniaka! Zbožňuje napínavý sex a všechny experimenty si spontánně užívá! Sebevědomí z ní jen čiší a pro vás je to splnění všech erotických snů a hlavně ten piercing v puse je I Love You! Vaše sexuální hrátky, to je jak hra kočky s myší!

Doporučení pro pány: Nedovolte ji, aby před vámi dělala mega dlouhý trýznivý striptýz nebo nedej Bože, začala masturbovat bez vaší asistence! To už vás může rovnou spoutat a mučit a vy už budete chtít jen jediné! Zemřít v její náruči!


Hodně zdaru a doufám, že jsme se strefili.. Pokud ne, tak jsme měli asi špatný testovací vzorek. No nic, ozvěte se a náš pohotovostní tým to přijde testnout! A ještě jedno menší poděkování. Bez zkušeností a publikací autorky Leny Nevis by se tento článek opravdu neobešel a bylo by to jen o „Ukaž bobra, dám ti hrušku!“
redakce
(redakční článek )
pondělí 22. 1. 2007 08:00
, redakční článek. 2007. Jaká je vaše partnerka v posteli?. Vychytané.cz. [Online] 22. 1. 2007. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=383. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaka-je-vase-partnerka-v-posteli?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:54