Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Legendární duo FREEMASONS již tento pátek na Decadance!

Již tento pátek se uskuteční další pokračování oblíbené párty Decadance s podtitulem Black&White. Tato edice se pro tentokrát oblékne do houseového kabátu černo-bílé barvy. Zde vám přinášíme deset důvodů, proč si nenechat tuto akci ujít.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
:: DECADANCE Black a White
pátek 15. října 2010 21:00
(konec +- sobota 16. října 2010 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Soutěžilo se o 5 vstupů na kultovní party DECADANCE, která proběhne 15.října v superklubu SaSaZu.Zahrají zde legendy taneční hudby FREEMASONS ! jsi ready na tuhle soutěž. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
1. Legendární britské duo FREEMASONS bude vystupovat poprvé v historii před českým publikem. Všude ve světě nenechávají chladnými žádné z party people a doufáme, že i v případě Decadance nenechají nikoho v klidu. Milovníci happy house hudby a vokálů by si měli přijít opravdu na své.

2. Francouzský DJ a producent Norman Doray je dnes také světoznámým house djem a autorem mnoha známých hitů. Je ex členem známého tria Freshmakers. Bude určitě tím správným, kdo připraví dokonalou atmosféru v SaSaZu.

3. Po několika tranceových edicích chceme tentokrát uspokojit fanoušky house music, a tomu odpovídá kompletní line up. Českou špičku zastoupí matador Chris Sadler.4. Decadance vždy žije a je na co koukat. I tentokrát se můžete těšit na sexy performance a zajímavé efekty, které se budou odehrávat před vašima očima. K tomu již neodmyslitelně patří vyhlášené kostýmy od Romana Šolce, ti nejlepší tanečníci a live projekce po celou noc. To všechno by vám nemělo dovolit zavírat oči, aby vám něco neuniklo.

5. Téma Black&White slibuje zajímavou podívanou v podobě stage, kostýmů, projekcí a doufáme že i díky návštěvníkům akce, kteří pravidelně věnují velkou pozornost tématickým kostýmům a líčení.

6. Celá stage bude tentokrát perličkou této edice, dbali jsme na dodržení černobílého konceptu, na techničnost, množství efektů a světel (viz vizualizace). Bude zde použito velké množství LED technologií a pódiových přístaveb.7. Decadance je již delší dobu proslulá jako jedna z mála akcí v SaSaZu svým brilantním sound systémem. Můžeme slíbit, že nejinak tomu bude i tento pátek.

8. Majitelé Diamond VIP vstupenek se mohou těšit na pocit výjimečnosti. Bude pro ně vedle neomezené konzumace na baru vyhrazena jedna VIP tribuna nad parketem, Imperiál Lounge, rezervace míst na sezení, samostatný vchod, uvedení hosteskou na místo,obsluha u stolů apod. Vstupenky lze objednávat nebo rezervovat na čísle 777235129.

9. SaSaZu je unikátní prostor a k Decadance se naprosto hodí. Disponuje nejmodernější světelnou i zvukovou technikou a je v současnosti největším a nejmodernějším multifunkčním prostorem v tomto regionu. Svým návštěvníkům jako samozřejmost nabízí naprostý komfort.

10. Věřte, že uděláme společně se všemi vystupujícími maximum, abyste opět Decadance hodnotili jako podařenou akci této sezóny.
Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream.cz a Ticketportal.cz od 15.7.2010 . Akce – prvních 300 kusů vstupenek za 390,00 Kč + poplatky, dále 450,00 Kč + poplatky, na místě 590,00 Kč. GOLDEN VIP vstupenky v předprodeji 990,00 Kč + poplatky, na místě 1190,00 Kč, DIAMOND VIP vstupenky (s neomezenou konzumací) 2200,- Kč.

Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1
Hondzix
(Jan Přikryl)
úterý 12. 10. 2010 10:00
Přikryl, Jan . 2010. Legendární duo FREEMASONS již tento pátek na Decadance!. Vychytané.cz. [Online] 12. 10. 2010. [Citace: 13. 6. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3821. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Legendarni-duo-FREEMASONS-jiz-tento-patek-na-Decadance!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.221.66.130
Serverový čas: čtvrtek 13. června 2024 19:05