Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DNES se rozjede další top taneční párty v Metru Zlín!

Další djs .. excelentní Sasha Vee a dynamický MiRCi! Časový Line up akce!
Přidat na Facebook
Tato Sobota 9.10. MICHAEL BURIAN! premiérově Metro Zlín!
Společně s ním samozřejmě další známí djs.

Aby celá party skupinka djs byla kompletní, jsou tu samozřejmě další důležití vystupující.

Aby jste nevychládli a zůstali v tempu o to se v závěru postará osvědčená domácí dvojka djs Sasha Vee a Pietri, jež důvěrně znáte s i z dalších top akcí.

SASHA VEE

Díky svému vztahu k taneční hudbě a klubovému prostředí si otevřel před třemi lety club Metro Zlín,kde je v jeho péči nejenom provozní stránka,ale i produkce a hudební směr clubu.Je spolu zakladatelem úspešné párty I love you ILY a je zakladatelem jeho vlastní party Sexxy.
Jistě je talentovaným, aktivně se věnuje taneční hudbě od 15ti let míchání na mixu v pc a hrát začal naplno po roce fungování klubu,kdy už mu to zaběhlý provoz dovolil.
Než začal hrát,tak poctivě trénoval techniku mixování přes týden, kdy byl klub uzavřen.

Nyní má tedy residentní noc velmi úspěšnou party Sexxy Hrává také pravidelně po boku svého parťáka Pietriho na turné s party ILY a zahrál si již na akcích po boku nejlepších českých Djů na jejich oficiálních nocí jako Duplex night, Mecca night, Studio 54 night, Angel fantasy!
Bezpochyby má vysoké ambice i dostatek nabídek k hrani a chtěl by postupně prorazit do nej klubů v Česku. Získat zkušenosti a poté se zacílit na zahraniční scénu s plánem vydat svůj track. Skoro denně trénuje techniku mixu a věnuje se kupovaní hudby, kdy sleduje její aktuální trendy.

Dalším výrazným djem na této akci je stále více se prosazujícího residenta dj Mirci!

Mireq Slovaq aka MiRCi DJ

Kariéra tohoto stále ještě mladého, zlínského DJe se datuje od roku 2008, kdy se poprvé objevil před domácím publikem na akci Free Fly ve zlínském Musiclandu a nadchnul svým progresivním setem natolik, že je od té doby stálou součástí tohoto největšího house mejdanu na Zlínsku.V průběhu roku se MiRCi stává residentem akce Movin‘ Outset (MC Slady – Café Separé, Kroměříž) a objevuje se na houseových a tranceových akcí po celém Zlínském kraji, a dokonce hraje i ve Velkém kině ve Zlíně ve spolupráci s UTB Zlín nebo při silvestrovské afterparty rádia Kiss Publikum.
Další významný posun v jeho kariéře přichází přesně za rok, v létě 2009, kdy se objevuje v line-upu hned na dvou open air festivalech, a to na Trnkobraní (Vizovice) a Ibiza Night (koupaliště Mikulůvka, Vsetín). Následují akce jako Saturday House (21.budova Svitu – zlínský mrakodrap) nebo Night Passion (club Dalmatin, Olomouc).
Od roku 2010 se stává residentním DJem clubu Metro se svou nocí House Of Beats a nyní rozjíždí další projekty.
MiRCi vsází na melodii, dynamičnost a agresivitu tracků, které prezentuje svým ojedinělým způsobem. Začíná se vrývat partypeople pod kůži tím, že své sety hodně prožívá, důmyslně je sestavuje, vybírá to nejlepší z aktuálního soundu a pomalu, ale jistě, se začíná zabydlovat na taneční scéně se svým progressive trance, house, tech-house & tech-minimal soundem.

Měl tu čest hrát po boku takových jmen, jako jsou například Bon Finix, Martin Frank, Orbith, Nesquik, Marcus Cooper, Chris Sadler a další..


časový line up:
22:00 - 23:30 Mirci
23:30 - 01:00 Marcus Cooper
01:00 - 02:30 Michael Burian
02:30 - 05:00 Sasha Vee & Pietri

DJs:
Michael Burian (michaelburian.com - bohemia recordings)
Sasha Vee & Pietri
Marcus Cooper (djmarcuscooper.com - fs music records)
Mirci

Vstupné: 100,-
Vstup od 18ti let!
UPOZORŇUJEME NA OMEZENOU KAPACITU KLUBU!
Zaznamenáváme velký zájem o vstupenky a vzhledem k tomu, že není předporodej, doporučujeme přijít včas a brzy .. pokud se chcete dostat na tuto skvělou exklusivní party v novém Metru!

FACEBOOK INFO - POTVRĎ SI SVOJI ÚČAST!

Váš Metro Team


Marcus
(Marcus Cooper)
sobota 9. 10. 2010 08:15
Cooper, Marcus. 2010. DNES se rozjede další top taneční párty v Metru Zlín! . Vychytané.cz. [Online] 9. 10. 2010. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3805. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DNES-se-rozjede-dalsi-top-tanecni-party-v-Metru-Zlin!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:56