Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Za neposkytnutí omamné látky si vysloužil fyzické napadení

Mladý muž ze Zlína neposkytl třem mužům omamnou psychotropní látku, proto byl fyzicky napaden. Výtržníky zadržela policie a převzala je k dalšímu šetření.
Přidat na Facebook
V pátečních podvečerních hodinách přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že na ulici Benešovo nábřeží došlo k fyzickému napadení mezi několika muži. Na místo byla ihned vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která napadeného muže nalezla až u provozovny na sídlišti Kúty. Strážníkům 26letý muž ze Zlína sdělil, že jej oslovili tři muži, kteří po něm požadovali omamnou psychotropní látku. Jelikož nemohl jejich žádost splnit, byl jimi fyzicky napaden. Dotyčný měl tržnou ránu na rtu, údajně vyražené dva zuby a oděv, znečištěný krví. Ve spolupráci s kolegy z republikové policie byli útočníci posléze dopadeni. 20letého muže ze Zlína, 21letého muže z Otrokovic a 27letého muže ze Slovenska si pak policisté pro podezření ze spáchání trestního činu převzali k dalšímu šetření.

Pokus o nocleh načerno nevyšel

V pondělí, krátce před čtvrtou hodinou ranní, přijala stálá služba Městské policie Zlín tísňové volání z ubytovny na ulici Antonínova. Vrátná objektu strážníkům sdělila, že se na jednom z pokojů nacházejí neznámí mladíci, kteří zde nemají ubytování. Na místo ihned vyjela hlídka MP Zlín, která se na uvedeném pokoji kontaktovala s jeho oprávněnými uživatelkami, 19letou dívkou z Dolních Borů a 19letou dívkou z Velkých Losic. Obě dívky uvedly, že šly dnes poprvé na ubytovnu přenocovat, když společně s nimi prošli hlavním vchodem dva mladíci. Tito je následovali až k pokoji, kam se po odemčení natlačili a chtěli zde přenocovat. Proto se obě dívky obrátili na vrátnici s žádostí o pomoc. Oba podnapilí, 19letí mladíci, jeden z Řetěchova a druhý z Pozlovic, se ke svému jednání doznali. Nejenže tak na ubytovně nepřespali, ale navíc si vykoledovali pokutu ve výši 1.000 CZK za narušování občanského soužití.

Trojice povedených lapků byla ke krádežím náležitě vybavena

Když v úterý, krátce před 20tou hodinou vyjížděla hlídka Městské policie Zlín do OC na Čepkově, jistě netušila, co všechno ji čeká. Stálá služba MP Zlín přijala oznámení, že byl v jedné z provozoven OC zadržen pachatel pokusu o krádež. Strážníci na místě zjistili, že 21letý muž ze Zlína se pokusil odcizit parfém v hodnotě 399 CZK. Vzhledem k tomu, že bylo dále zjištěno, že dotyčný muž byl v posledních třech letech pravomocně odsouzen pro trestný čin krádeže, byla o celé věci vyrozuměna republiková policie. Ovšem do jejího příjezdu strážníci zjistili další podezřelou osobu z krádeže, tentokrát teprve 15letou dívku z Mostu. Tato měla u sebe v tašce oděvy, které pocházely z několika dalších provozoven obchodního centra. A do třetice strážníci zadrželi 21letého muže z Otrokovic, který měl u sebe odstraňovač bezpečnostních kódů a ke krádežím povedené dvojičce tak vydatně pomáhal. Všichni tři lapkové skončili v rukou kolegů z republikové policie, kteří si celou věc převzali k dalšímu šetření.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 27. 9. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Za neposkytnutí omamné látky si vysloužil fyzické napadení. Vychytané.cz. [Online] 27. 9. 2010. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3752. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Za-neposkytnuti-omamne-latky-si-vyslouzil-fyzicke-napadeni
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 02:48