Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V Praze proběhlo finále Elite Model Look

Ve středu 15. září 2010 proběhlo v pražském hotelu Ambassador národní finále modelingové soutěže Elite Model Look 2010 pro Českou a Slovenskou republiku.
Přidat na Facebook
Odborná porota ve složení Sáša Jány, ředitel Elite Model Look ČR/SR a zároveň předseda poroty, Michaela Goddard, ředitelka scoutingu Elite World, Michal Sabo, šéfredaktor časopisu IN, Pavel Lupjan, člen představenstva Media Marketing Services, Denisa Dvončová, vítězka světového finále Elite Model Look 2003, Michaela Kocianová, slovenská topmodelka agentury Elite, Denisa Dvořáková, vítězka světového finále Elite Model Look 2006 a Gianni Portmann, ředitelka scoutingu Nathalie Paris, vybrala z 12 finalistek ze Slovenska a z 8 finalistek z České republiky dvě vítězky.

Obě vítězky se zúčastní mezinárodního finále soutěže Elite Model Look 2010 10. října v Shanghaji. Vítězkami se staly za Českou republiku Tereza Klimešová a za Slovensko Karin Savková. Vítězky soutěže vyhlásily světové topmodelky Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová. Finálovým večerem provázela topmodelka Simona Krainová.

Finalistky se během večera představily v modelech českého talentovaného módního návrháře Jakuba Polanky. Jakub Polanka vytvořil pro tuto příležitost speciální kolekci a rovněž dívky předvedly preview jeho kolekce Jaro/ Léto 2011. V rámci programu slavnostního večera vystoupila zpěvačka Charlie One s kapelou a zazpívala skladbu Diamonds are forever a další. V druhé části večera vystoupila Charlie One společně s novým objevem české hudební scény Martinem Chodúrem v duetu, který poté sólově zazpíval hit Robieho Wiliamse Love supreme a další.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 27. 9. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. V Praze proběhlo finále Elite Model Look. Vychytané.cz. [Online] 27. 9. 2010. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3751. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-Praze-probehlo-finale-Elite-Model-Look
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 11:47