Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ARMANI je tak trochu čecháček, věděli jste to?

Dámy a pánové, opět jsem se přesvědčil, jak jsou české ruce šikovné a jak *****(nějaký sprostý slovo) málo pěnez za to dostávají. Chcete příklad? Tak si klikněte!
Přidat na Facebook
Minulý týden jsem zcela náhodně potkal kamarádku, která je normální dělnice v typické české textilce. No, ono těch "typicky českých" už moc není, ale tato jěště stále funguje a dokonce i pod českým majitelem.

Tak povídáme a povídáme co nového a takdále prostě ty klasický prupovídky co všichni znáte. No a tak nějak jsme se dostali k tomu co dělá a tak mi tam vypráví jak šije, a co je to za práci. A najednou z ní vypadne, že dělaj pro ARMANIho. Ani nevím proč, nějak mě to zarazilo. Si říkám, že ARMANI by měl mít lidi fakt jakože schopný (ne že by český ženský nebyly), a u sebe, a neměl by to tlačit do světa. Avšak opak je pravdou, NIKE a spol už to tak dělají leta letoucí a nikomu to nevadí a ani ARMANImu. Což znamená, že není v ničem výjmečný.. i když, je, dává i několika lidem v našem státě práci. Seč je to za minimální mzdu a nikdy nikdo neví, kdy fabrika skončí, je to lepší než nic. Aspoň té nezaměstnanosti je zas o pár lidí míň.

A co z toho vyplývá? Asi tolik, že ARMANI v podstatě zaměstnává ty samý lidi co šijou pro český hasiče a vojáky a na tom si vydělává. A funguje to asi takhle : 1 oblek = 10 hod = 38*10 hod. práce Kč + doprava + látka = oblek za 50 000,- Kč v ceně max. 1500 Kč.

Vemte si jeho luxusní obleky za x desítek tisíc korun. Kupte si jej a zajděte si někam na diskošku (třeba do Áčka) a čekejte, kdy k vám přistoupí mladá žena a to ne proto že vás chce, ale proto, že vám chce oznámit že: "to, co máš na sobě brouku, jsem dělala já," a s nějakou značkou a nějakým ARMANI se můžete jít víte co.. Bodnout!

Taže si vezměte na sebe co chcete, protože když budete chtít na někoho zapůsobit a nebudete MADE BY KONTYŠ of town Zlín, tak zapůsobíte v čemkoliv. Avšak pokud máte v hlavě prázdno, nepomůže vám ani ARMANI, ani nikdo jiný, zapůsobíte pouze na ty, jež trpí stejným "darem" jako vy.
LeXXa
(Tomáš Šula)
úterý 16. 1. 2007 08:00
Šula, Tomáš. 2007. ARMANI je tak trochu čecháček, věděli jste to?. Vychytané.cz. [Online] 16. 1. 2007. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=375. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ARMANI-je-tak-trochu-cechacek,-vedeli-jste-to?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 17:24