Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Na sobotní show Davida Guetty míří i Leoš Mareš s přítelkyní

Tentokrát žádná dámská jízda! Česká Vicemiss 2008 Hana Svobodová (22) zanevřela na své kamarádky missky Kateřinu Sokolovou a Ivetu Lutovskou a po dlouhé době vyrazí do společnosti v doprovodu svého přítele Leoše Mareše.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
David Guetta live!
sobota 25. září 2010 21:00
(konec +- neděle 26. září 2010 04:00)
Tesla Arena
Praha - Bubeneč (CZ)
Nejlépe placený moderátor, který zvládá i několik akcí za víkend, si totiž na sobotní večer dopřál neobvyklý luxus - naplánoval si volno. Žádný romantický večer ve dvou se ale nekoná, právě naopak! Leoš s Hankou si spolu s více než dvanácti tisíci lidmi nenechají ujít první halové vystoupení Davida Guetty v Česku. „Už se moc těším. S Leošem jsme oba hodně pracovně vytížení, a tak je pro nás každá společná chvilka vzácná. Já mám v sobotu ještě nějaké povinnosti ve Zlíně, ale pevně věřím, že se stihnu vrátit včas a užijeme si tu velkolepou show spolu,“ svěřila se půvabná tmavovláska.Nejžádanější světový dj a aktuálně také producent písní pro nová alba Madonny a Rihanny vystoupí v Praze v rámci svého One Love tour a během tříhodinového setu zahraje nejen své největší hity Memories, Sexy Chick, Gettin' Over You, Commander, The World is Mine nebo Revolver, ale představí i speciální tanečníky - Kryomeny. Dvaačtyřicetiletému Francouzovi bude během celonoční show v pražské Tesla Areně sekundovat česká djka Lucca, která se postaví za djský pult po několikaměsíční mateřské dovolené. Nabitý program doplní energický housový set dvojice maďarských producentů a djů Dániela Dalmadyho a Zsolta Milichovszkiho, známých pod hlavičkou projektu Muzzaik. Jako další hosté vystoupí italský dj Mauro Mondello a český dj Neo. Stejně jako na všech velkých hudebních akcích, nebudou ani na největší taneční události roku s příznačným názvem One Love chybět sexy trenérky flirtování AXE Angels.Základní vstupenky byly vyprodány během pouhého jednoho týdne! Aktuálně jsou v prodeji poslední volné lístky v kategorii stání až po několik variant z kategorie VIP, které zaručují ta nejlepší místa, odkud lze show sledovat.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
název akce: David Guetta - One Love
místo konání: Tesla Arena
datum: 25. 9. 2010
start: 20:00 (předpokládaný konec 06:00)
cena: stání 830,- Kč / první vlna - VYPRODÁNO
stání 980,- Kč / druhá vlna - VYPRODÁNO
stání + tribuny 1250,- Kč
VIP Jih: 2700,- Kč (obsahuje raut)
VIP Premium lože: 2700,- Kč (každý box má k dispozici stolek + 1 lahev vodky, 1 lahev sektu, 1 lahev rumu, 2 lahve vody, jablečný a pomerančový džus + raut)
VIP Premium: 2500,- Kč (obsahuje raut)
VIP Exclusive: 3900,- Kč (obsahuje raut, vstupenka je do skyboxu)
VIP terasa: 3900,- Kč (ALL INCLUSIVE)


Všechny vstupenky jsou k zakoupení v předprodejích sítí Ticketpro a Ticketportal.

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 9. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Na sobotní show Davida Guetty míří i Leoš Mareš s přítelkyní . Vychytané.cz. [Online] 24. 9. 2010. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3749. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-sobotni-show-Davida-Guetty-miri-i-Leos-Mares-s-pritelkyni-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 03:11