Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Chris Sadler a Climax si tuto sobotu odbydou premiéru v nové Roxy

Chris Sadler a jeho první poprázdninový Climax, na který si pozval Josepha Kariho a Sajmona, kteří jsou již léta základními stavebními kameny taneční scény na severozápadě Čech. Za vstup tentokrát nezaplatíte ani korunu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Climax
sobota 25. září 2010 21:00
(konec +- neděle 26. září 2010 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
První Climax v nové Roxy slibuje pořádnou dávku taneční hudby v celé její pestrosti. Po boku rezidenta vystoupí Joseph Kari a Sajmon - djové a promotéři, kteří už řadu let pořádají mejdany v Kadani, ovšem se svými sety objeli nejeden významný klub v ČR.

Joseph Kari, vlastním jménem Josef Karička, pochází z malého městečka na severu Čech, Klášterce nad Ohří. Působí na taneční scéně od roku 2001. Začínal organizováním svých menších parties spolu se svými přáteli pod názvem Clubbers house night´s.

Tato noc si postupem času získala své příznivce a díky tomu se stala residentní nocí v Kadaňském tanečním clubu Music bar Liďák, kam si zvali českou dj´s elitu, za zmínku stojí např. : Dj Michael Burian, Dj Tráva, Loutka, Dj Chris Sadler, Dj E- lite, Dj Lucas Hulan, Dj Laydee Jane, Dj Dan Coley, Dj Roman Rai, Dj Pete Walk, Dj Subgate, Dj Asad Rizvi, Dj Nathan Coles, Dj Roland van den Toorn, Dj Joel Einhorn, Dj Schwa.

Hrál též v pražských clubech : Roxy, Chapeau rouge, Pekelnej bar, Central station, Prdel. V současné době Joseph Kari spolupracuje s Dj Sajmonem na jejich rezidentní party, která se koná každý měsíc v Music Baru Lidák. Současně se také věnuje vlastní tvorbě.

Jeho sety jsou plné precizních mixů od melodického deep-house, tech-house, minimalu, či progressivu. Vždy se snaží, aby jeho sety byly zvukově rozmanité a něčím ojedinělé.

Přijďte se předvědčit na vlastní oči a uši :)Takže suma sumárum ...........

Roxy Promotion presents:
Climax
Djs: Chris Sadler, Joseph Kari, Sajmon
Start: 22:00
Free entry!


Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 24. 9. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Chris Sadler a Climax si tuto sobotu odbydou premiéru v nové Roxy. Vychytané.cz. [Online] 24. 9. 2010. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3748. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chris-Sadler-a-Climax-si-tuto-sobotu-odbydou-premieru-v-nove-Roxy
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: sobota 2. července 2022 13:39