Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Premiérový díl Trávovy noci Modern Primitives v Roxy představuje....

kostarické duo djů Kabuto & Koji! O tom, že bude první díl rezidentní noci dje Trávy – Modern Primitives ve velkém stylu, rozhodně není pochyb. Již 24.9. se v pražské Roxy představí světově uznávané producentské duo Kabuto & Koji, které zamíří do České republiky až z daleké a exotické Kostariky. Věřte, že tito dva charismatičtí pánové, jejichž tvorbu vydaly renomované světové labely, vám mají co nabídnout! Představujeme kostarické kouzelníky Kabuto & Koji!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Modern Primitives
pátek 24. září 2010 22:00
(konec +- sobota 25. září 2010 06:00)
Roxy
Praha (CZ)

Kabuto&Koji


Zástupci mladé producentské krve, kteří jsou pokládáni za jasné adepty na postoupení do těch nejvyšších pater elektronické hudební scény. Tekes a Patrice Meinerovi společně tvoří od roku 2002, za tu dobu mají na kontě řadu úspěšných singlů a remixů, kterými si získali celosvětový respekt, hlavně mezi milovníky tech-houseu a minimalu.

Tvorba Kabuta&Koji se vyznačuje špetkou abstrakce, rozličných nálad i melodií, hypnotickými basovými linkami a precizními strukturami bicích. Zajímavostí je, že chlapci jsou usazeni ve středoamerické Kostarice, což jejich tvorbu dozajista ovlivňuje.
Máme-li být konkrétní, jejich hudba si našla domov na labelech jako Get Physical, Cocoon, Supernature nebo Viva. Skvělý remix Raz O´Harovy skladby Kisses zařadili M.A.N.D.Y. na kompilaci Fabric 38 a velká pecka Butterfly drtí taneční parkety všech kontinentů.Co čekat od djského setu Kabuta&Koji?
Hodně pestrý set – podle vlastních slov nejraději hrají od brzkých do pozdních nočních hodin a svoje sety postupně gradují. Podrženo, sečteno : jak na Trávových večerech zvyklí, dočkáme se té nejmodernější elektroniky, která je právě k mání. Pokud chcete být v obraze, nenechte si noc Modern Primitives ujít!

Více informací naleznete na http://www.myspace.com/splitpointstudio

Bližší informace k samotnému eventu najdete na www.roxy.cz a http://www.facebook.com/event.php?eid=130061870370644&ref=ts


Roxy Promotion presents:
Modern Primitives with Kabuto&Koji
djs: Kabuto&Koji (Cocoon), Tráva, Subgate
start: 22:00
entry: presale 150 czk, 200 czk at the door

videa:

Zdroj: Roxy PR
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 23. 9. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Premiérový díl Trávovy noci Modern Primitives v Roxy představuje..... Vychytané.cz. [Online] 23. 9. 2010. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3742. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Premierovy-dil-Travovy-noci-Modern-Primitives-v-Roxy-predstavuje....
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:34