Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

RfP alias ROCK FOR PEOPLE!!!

Rock for People přiváží The Inspector Cluzo; získal prestižní Greener Festival Award a má termín na rok 2011!!!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Inspector Cluzo live!
středa 17. listopadu 2010 21:00
(konec +- čtvrtek 18. listopadu 2010 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Hned tři novinky hlásí festival Rock for People zhruba 280 dní před svým dalším ročníkem. Tou nejdůležitější je získání prestižního a v zahraničí zároveň jediného relevantního ocenění Greener Festival Award for 2010 pro „zelený a čistý festival“. Na plnění velmi náročných kritérií vypsaných stejnojmennou organizací (http://www.agreenerfestival.com) dohlíželi její zástupci osobně; o to větším úspěchem je označení „Green & Clean“, které zástupci Rock for People osobně převezmou 18. listopadu v Londýně. Certifikát není jen odměnou za šetrný přístup k přírodě, ale i závazkem pro nadcházející 17. ročník: ten proběhne tradičně ve Festivalparku v Hradci Králové od 2. do 5. července 2011. První limitovaná série vstupenek bude v prodeji od 1. listopadu – a to výhradně na síti Tickets for People - www.ticketsforpeople.czKrátce po zahájení předprodeje proběhne netradiční warm-up s kapelou The Inspector Cluzo. Toto „fuck´n´rollové“ duo z Francie prověří 17. listopadu základy pražského paláce Lucerna – v jeho Music Baru totiž tito všechno jen ne uhlazení Francouzi dají vzpomenout na svůj letošní i loňský úspěch právě na Rock for People. „Poprvé pro mnoho z nás nejpříjemnější překvapení festivalu, podruhé již pětitisícový kotel věrných, napotřetí… rozhodně opět skvělý koncert,“ glosuje Michal Thomes z pořadatelské agentury Ameba Production nadcházející koncert bubeníka Phila a jurodivého kytaristy Malcoma – toho času harcujících na skoro tříměsíčním evropském turné s novou desku The French Bastards. Vstupenky budou v předprodejích na www.ticketsforpeople.cz od pondělí 20. září v ceně 250czk, na místě za 300czk. Vše další na www.rockforpeople.cz

Jeden kytarista a jeden bubeník - to je celé složení kapely The Inspector Cluzo. Přesto by se Phil a Malcom mohli směle postavit leckteré řádné rockové kapele a ještě by jí svojí energií zvládli zadupat do země. Mix vysokonapěťového rock’n’rollu s čerstvým funkovým groovem, originální nálada a smysl pro divoký rytmus nenechá nikoho v klidu. Více na http://www.myspace.com/theinspectorcluzoPo certifikátu Čistý festival znamená ocenění A Greener Festival další důkaz o směřování Rock for People k co nejmenší zátěži životního prostředí a příjemnému pobytu všech návštěvníků. Během letošního ročníku se vysbíralo přes 110 000 pivních kelímků, jejichž složením vznikl had o rekordní délce 1 155,25 metru – RfP se tím s násobným rozdílem oproti jiným open air akcím zapsal do České knihy rekordů. Vedle toho 150 brigádníků vytřídilo během 24hodinového provozu třídící linky na 100 % veškerého odpadu vyprodukovaného ve Festivalparku i stanovém městečku; 80 % z něj bylo recyklováno.

Zdroj: Rock for People.cz
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 23. 9. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. RfP alias ROCK FOR PEOPLE!!!. Vychytané.cz. [Online] 23. 9. 2010. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3741. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/RfP-alias-ROCK-FOR-PEOPLE!!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 02:32