Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jak si užívat a přitom nezbořit či nevzbudit celý barák??

Bohužel všichni nemají bytečky nebo koutky, kde mají své absolutní království neboli soukromí. Je do docela drahý luxus. Takže většinou musíme brát ohledy na další lidi.
Přidat na Facebook
Bydlet s rodiči je hodně velká námaha. Maminy často strkají svůj nosík, tam kam nemají. A jejich oblíbená fráze: „Dokud tě šatíme a živíme, máš smůlu.“ Je docela vymakaná. Pokud tedy od vás z ložnice vyjde neznámý chlapík v trenýrkách nebo slečna spoře oděná, zaděláte si na pořádnej cirkus. A když obýváte byt se stejně starými lidmi, není to zas až tak takový trauma. Ale upřímně, kdybych potkala již zmíněné cizí hosty, když se kradu do ledničky, buď bych řvala strachy nebo smíchy.

Sexuální etiketa:

Zalézt si do pokoje a zavřít za sebou dveře není přece náročný. Opovažte se zabarikádovat na záchodě nebo v koupelně. Když se někomu chce, tak se bude dobývat jako blázen i přes mrtvoly. Moje známá je experimentátorka, se svým se ji podařilo zdemolovat malinkatou místnost po pár minutách dovádění a chudák její tatínek se mohl ráno vyčůrat leda tak do umyvadla :o).

Pusťte si muziku, telku nebo film. Vytvoříte tím atmosféru a tzv. křoví. Opatrně s výběrem repertoáru. Zkontrolujte jestli je vaše postel stabilním místem. Bouchání a vrzání nějak zredukujte. Sousedka od vedle může vlastnit cholerickou povahu a třískání druhým koncem smetáku ji ohromně jde a o doprovod asi nestojíte. Po dovádění za sebou zameťte jakékoliv stopy.

Rádi se rajcovně oslovujete? Fajn, ale nemusíte u toho křičet tak, že se vedle v obýváků třepou poličky. Šeptání je přece vzrušující stejným způsobem. Nejsem závistivý tvor a přeji všem potěšení z fyzického kontaktu, ale mějte sakra trochu respektu. Dusit se polštářem a modlit se po nocích, aby už bylo konečně ticho mě fakticky nikdy moc nebavilo!

Nenechejte bloumat vaše návštěvníky po bytě, páč by opravdu další obyvatel mohl zažít šok. Představte si dvě kamarádky, které se nově nastěhovaly. Pondělního večera se jedna vydala brzy na kutě. A druhá, jak už to tak bývá, využila situace pozvala svého potencionálního přítele na „kus řeči.“ Brzy ráno se naše spící Růženka probudila a měla takový ten pocit, že je u nich zloděj. Na obranu si vzala tenisovou pálku. Na neznámého narazila na chodě, přetáhla ho po hlavě a přidala pár osvědčených chvatů z karate. U snídaně pak seděly dvě nakváknutý spolubydlící a chlapík s napuchlým obličejem.
To je snad všechno :D
joslin
(Petra Hrabalová)
sobota 13. 1. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Jak si užívat a přitom nezbořit či nevzbudit celý barák?? . Vychytané.cz. [Online] 13. 1. 2007. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=374. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jak-si-uzivat-a-pritom-nezborit-ci-nevzbudit-cely-barak??
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 16:36