Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

AMNESIA presents PopStar by Brian Cross, Nuria Swan & Manuel Moore

Je tomu právě rok, kdy nejslavnější klub na světě AMNESIA IBIZA poprvé zavítal do pražské Meccy se svou Amnesia Tour v čele se slavným španělským DJem Brianem Crossem a charizmatickou zpěvačkou Nurií Swan.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
AMNESIA presents PopStar by BRIAN CROSS, NURIA SWAN & MANUEL MOORE
pátek 8. října 2010 23:00
(konec +- sobota 9. října 2010 06:00)
Mecca club
Praha (CZ)
Po veleúspěšné noci se AMNESIA rozhodla v květnu uspořádat i oficiální casting na tanečnice, které toto léto prezentovaly naši zemi v klubovém nebi zvaném AMNESIA.

Dámy a pánové, přijďte si v pátek 8. října 2010 připomenout léto, které je již za námi a jedinečnou atmosféru tohoto klubu, která bude podtržena originálními dekoracemi, tanečnicemi a vizualizacemi klubu AMNESIA IBIZA. Opět na vás budou zdarma čekat CD kompilace pro rok 2010, trička klubu AMNESIA IBIZA a spousta dalších pozorností určených pro návštěvníky noci.

Jako headliner vystoupí španělský DJ a producent Brian Cross (In Charge records), oceněný jak nejlepší DJ španělska přestižním magazínem DJ Mag. Brianovo reputace se zvedla, když byl v roce 2003 jmenován klubem Amnesia jako jedním z rezidentních DJs. Netrvalo dlouho, a nejslavnější DJ a producent Armin van Buuren ho požádal, aby s ním hrál na rezidentní noci ARMADA právě v klubu Amnesia. Již po prvním tracku 4U na labelu ARMADA, začal mezinárodně vydávat a jezdit na turné spolu s Arminem van Buurenem. V roce 2005 byl požádán dalším světovým DJem a producentem Marcem V, aby se s ním spolupodílel na kompilaci Amnesia DJ Sessions, která brzy dostala ty nejlepší recenze a ohlasy předních hudebních časopisů a fanoušků taneční hudby.Briana doprovodí charizmatická zpěvačka Nuria Swan, která již v devíti letech vyhrála španělskou pěveckou soutěž Menudas Estrellas, a tento rok tvoří součást PopStar by Brian Cross turné.Dalším vystupujícím bude neméně známý, krásný a talentovaný kytarista Manuel Moore.Českou taneční scénu zastoupí populární rezidentka noci Vogue, DJka a producentka LayDee Jane.

Chybět nebude ani DJ a producent Nesquik, rezident stylové noci Rehab, který má na svém kontě již další digitální release na americkém labelu Liquid Grooves.

Na druhé stagi vystoupí DJská crew populárního Dance radia.

Oficiální afterparty proběhne tradičně v klubu Studio 54.

Dámy a pánové, VÍTEJTE NA IBIZE!


VSTUPENKY:

VSTUP: 290 CZK (23:00 – 00:00)
VSTUP: 350 CZK (OD 00:00)
VIP: 990 CZK
PŘEDPRODEJ: 190 CZK
S PLATNOU KARTOU ISIC: 90 CZK
www.ticketpro.cz

ZAČÁTEK: 23:00
INFO: www.myspace.com/djbriancross, www.myspace.com/nuriaswan,www.manuelmoore.com
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 22. 9. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. AMNESIA presents PopStar by Brian Cross, Nuria Swan & Manuel Moore. Vychytané.cz. [Online] 22. 9. 2010. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3735. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/AMNESIA-presents-PopStar-by-Brian-Cross,-Nuria-Swan-&-Manuel-Moore
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 20:09