Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Roxy otevírá ve velkém stylu - s drumandbassovým Netskym!

Nová Roxy otevírá své brány a hned 17. září se po letní pauze vrací Bush! Na ní se dočkáte velkého objevu drumandbassové scény - zahrát přijede Netsky, který se postaral o velkou senzaci, když se rychle upsal značce Hospital a usadil se tak vedle High Contrasta, London Electricity, Nu:Tona nebo Logisticse.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bush with Netsky
pátek 17. září 2010 22:00
(konec +- sobota 18. září 2010 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Doslova raketa, tak bychom mohli označit mladého Belgičana, který si během posledních 12 měsíců podmanil celou drumandbassovou scénu. Už v dětských letech tatíkovi probíral sbírku jazzových nahrávek, miloval reagge, ale vesměs se nebránil žádnému hudebnímu žánru. Hned, jak to bylo možné, pořídil software Fruity Loops a začal pronikat do tajů hudební produkce. Zpočátku experimentoval s rovnými beaty, hlavně elektrem. Lásku k drumandbassu v něm probudil až Contrastův bootleg skladby Gold Digger.

Po neuvěřitelně krátké době vyvolala jeho drumandbassová prvotina zájem u řady labelů. Není divu - melodie často podpořená vokálem, hutná basová linka a průrazný kopák - to všechno Borisem mistrně vybalancované, se stalo zárukou úspěchu. Po několika singlech na značkách Liq-Weed Ganja, Spearhead a Talkin Beatz, které se točily na gramofonech jmen jako Friction, Hype nebo Fabio, podepsal smlouvu s mamutím labelem Hospital. Díky tomu Netskyho zaznamenaly i špičky hudební scény: právě zremixoval nové Underworld a Pendulum.

Na vysněné značce mnoha producentů mu vyšlo debutové album Netsky, které sklízí jeden vavřín za druhým. Boris je na turné k desce, jehož zastávkou bude 17. září i první Bush v nové Roxy. V září se v Roxy můžete těšit na nejžhavější jméno současného drumandbassu.

Zdroj: TZ Roxy promotion

Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 16. 9. 2010 20:40
Váňová, Lada. 2010. Roxy otevírá ve velkém stylu - s drumandbassovým Netskym!. Vychytané.cz. [Online] 16. 9. 2010. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3722. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Roxy-otevira-ve-velkem-stylu---s-drumandbassovym-Netskym!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 09:46