Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Kapela Loyca bojuje zpěvem za čistá města

Podpoří iniciativu „Za bezpečnější dopravu v Horoměřicích“ a vystoupí v rámci dopravně-ekologické akce „Den bez aut“
Přidat na Facebook
Pražská kapela Loyca, která se pomalu ale jistě stává nedílnou součástí hudební scény, se rozhodla podpořit iniciativu „Za bezpečnější dopravu v Horoměřicích“ a vystoupí v rámci dopravně-ekologické akce „Den bez aut“, která se uskuteční dne 22. 9. 2010 v Horoměřicích.

Členové skupiny Loyca se jasně staví na stranu iniciativy a myšlenka snížení automobilové dopravy ve městech je jim více než sympatická. Jak jinak může hudební skupina, která má ve znaku „ptáčka“ Loycu s českým názvem vlhovec dlouhoocasý, podpořit podobný projekt, než že na takové akci zahraje. „Já i ostatní členové Loycy jsme milovníci přírody, a proto jsme velice potěšeni, že můžeme na takové akci zahrát a tím nejen pobavit přítomné návštěvníky, ale zároveň podpořit myšlenku měst bez aut,“ dodává zpěvačka Loycy Dana Yousifová.

Akce se uskuteční v rámci již devátého ročníku tzv. Evropského týdne mobility a Evropského dne bez aut, který letos připadá na týden od 16. - 22. září 2010. Evropský týden mobility je osvětová kampaň pro občany měst, které upozorňuje na problémy se stále narůstající automobilovou dopravou ve městech a kterým zároveň nabízí možnosti a výhody udržitelných druhů dopravy.

Akce se uskuteční mezi 15. a 18. hodinou a nabídne návštěvníkům opravdu pestrý program. Kromě hudebního vystoupení kapely Loyca dále vystoupí skupiny Bonebroke či Parade March. Je připravené i dopravní hřiště a spousta soutěží.


Více o kapele Loyca na www.loyca.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 17. 9. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Kapela Loyca bojuje zpěvem za čistá města. Vychytané.cz. [Online] 17. 9. 2010. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3718. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kapela-Loyca-bojuje-zpevem-za-cista-mesta
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 03:22