Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Terrible Eagle: Psychedeličtí orli ve hrozivém tranzu!

V pátek 24.9. se v čerstvě zrekonstruovaných prostorách brněnské Flédy bude konat první klubová noc Itch My Hahaha této sezóny.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Itch my hahaha
pátek 24. září 2010 20:00
(konec +- sobota 25. září 2010 03:00)
Fléda
Brno (CZ)
V pátek 24.9. se v čerstvě zrekonstruovaných prostorách brněnské Flédy bude konat první klubová noc Itch My Hahaha této sezóny. Tentokrát ve znamení psychedelie amerického jihu, před kterou vás čeká vystoupení dua nadějných slovenských elektroniků.

Trojce Ken Wiatrek, Brandon Davis a Till Van Daalen tvoří kapelu Terrible Eagle. Dle svých vlastních slov hrají hudbu, která by šla označit za „trance rock“. Jejich sonické výlety v sobě pod hávem industrialu kombinují šamansky uhrančivou rytmiku, kytarové hlukové stěny a horečnaté vokály. Uskupení vzešlo z kolektivu psychedelických noiserockerů pohybujících se okolo texaského Houstnu a její členové vystupují i v kapelách jako Indian Jewlery či Swarm of Angels. Rockem inspirované experimenty jsou pro ně denním chlebem a sami prohlašují: „Říct, že experimentujeme s hudbou je stejné jako říct, že Keith Richards experimentuje s drogami. My jsme notoričtí uživatelé.“ Kromě hudebních aktivit se každý ze členů kapely věnuje i vizuálnímu umění a na Flédě tedy budete možnost obdržet svojí dávku texaských kreativců.

Slovenské duo benjamínků, Pjoni & Ink Midget, vzniklo jako opětné spojení sólových projektů dvou členů kapely Tucan. Jonatán Pastirčák (Pjoni) a Adam Matej (Ink Midget) se postupem času dopracovali od akustických improvizací na cello a bicí k výraznému elektronickému projevu, který je na první poslech značně ovlivněn typickým zvukem dnes již legendárního britského labelu Warp. Co přetrvalo je výrazný sklon k improvizaci a snadno rozpoznatelný vokál Pjoniho, který se nebojí ani velmi expresivních hlasových poloh. Letos mají Pjoni a Ink Midget za sebou již například předskakování českým hip-hophovým experimentátorům WWW či vystoupení na slovenském festivalu Pohoda. Itch My Hahaha vám přináší možnost se podívat na vycházející hvězdy slovenské alternativy.

Večer bude již tradičně uzavírat eklektická hitová seance djů z Greatest Hits Collective.

Vstup:
140,- studenti (nutná akreditace předem a průkaz studenta – viz níže)
150,- předprodej,
170,- na místě


Jako tradičně na Itch My Hahaha nabízíme i tentokrát slevu pro studenty - tedy vstup za 140 Kč na místě. Stačí vyplnit fomulář v rubrice PRESS a uvést heslo „Student“ do kolonek "organizace + důvod akreditování". Na místě se pak stačí prokázat platným studentským průkazem!

Předprodeje:
www.ticketstream.cz, www.ticketportal.cz, Indies, Fleda, Wolf, Bkc, Dům Pánů z Lipé
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 16. 9. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Terrible Eagle: Psychedeličtí orli ve hrozivém tranzu!. Vychytané.cz. [Online] 16. 9. 2010. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3712. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Terrible-Eagle:-Psychedelicti-orli-ve-hrozivem-tranzu!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 03:59