Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

The Advent: Techno musí mít náboj a energii!

Cisco Ferreira (alias The Advent) je člověk, jehož jméno se na naší taneční scéně za poslední 2 roky skloňuje čím dál tím častěji.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa The Bells
pátek 19. listopadu 2010 19:00
(konec +- sobota 20. listopadu 2010 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Jeho originální techno sound, který vytvořil společně s Indutrialyzerem, se stal inspirací pro mnoho lidí, které nebaví minimalová šeď. Ostatně na minimal přišla řeč i v rozhovoru, probrali jsme také osobu Jeffa Millse, Adventovu aktuální produkci i party, na kterou Cisco nikdy nezapomene. Chcete vědět proč? Čtěte dál...

Ahoj Cisco, narodil jsi se ve znamení psa, podle Čínského kalendáře. Psi jsou charakterizováni jako velmi přátelští a spolehliví lidé. Sedí na tebe takový popis?

Sice na tyhle astrální záležitosti moc nevěřím, ale snažím se být přátelský a pomáhat lidem, zvlášť pak novým producentům, kterým dávám příležitosti ke zviditelnění a troufám si říct, že i mnoho cenných rad. Takže to na mě asi sedí :)

Jak vypadá vaše livko s Industrialyzerem?

2 latpopy, midi kontrolery, externí zvukovky a čisté štěstí kolem nás!!!Před dvěma lety, na Apokalypse 29, jsi u nás způsobil takovou malou techno revoluci, když jsi odehrál nezapomenutelný set, kde jsi představil svůj aktuální techno sound. Ovlivnil jsi tak řadu DJů i clubberů a to nejen v naší zemi. Jak se tento sound zrodil?

Nikdy jsem se neřídil nějakými trendy... pro mě je důležitý “duch techna”, který se díky vlně minimalu vytratil. Respektive díky tomu, čemu se teď minimal říká. Já osobně si pod pojmem minimal představím tracky Roberta Hooda, co vycházely na labelch M Plant a Axis. Pravé techno má v sobě ale náboj a energii, které dokáží rozhýbat clubbery úplně jinak než jakýkoli jiný styl a já vyznávám tyto “tradiční hodnoty”, a proto se je snažím stále rozvíjet a ukazovat lidem, že techno není za zenitem. Pokud to někdo cítí stejně jako já, nejspíš se mu můj sound líbí a líbit bude.Když se podíváš na line-up Apokalypsy a vidíš jména jako Jeff Mills nebo Steve Rachmad, co tě první napadne?

Pro mě je vždycky ctí, hrát na stejném pódiu jako Jeff Mills... Jeff mě v 90. letech hudebně nejvíc ovlivnil a dodnes tvrdím, že nikdo neudělal pro techno víc než Jeff Mills!
A Steve Rachmad je další žíjící legenda a já ho nesmírně respektuji za to, že si šel vždy vlastní cestou a nenechal se ovlivňovat módními trendyTakže tvůj nejoblíbenější DJ je...? :)

Jeff Mills!Zdroj: TZ Apokalypsa, s. r. o.

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 17. 9. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. The Advent: Techno musí mít náboj a energii!. Vychytané.cz. [Online] 17. 9. 2010. [Citace: 18. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3699. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Advent:-Techno-musi-mit-naboj-a-energii!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.230.143.213
Serverový čas: čtvrtek 18. dubna 2024 02:39