Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Queens style zone je s Vámi již rok.

Přijď oslavit toto výročí již v sobotu do Ostravského klubu Marley
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Queens Style Zone 5
sobota 18. září 2010 16:00
(konec +- neděle 19. září 2010 04:00)
Marley club
Ostrava (CZ)
Přesně před rokem proběhlo v ostravském klubu Marley premiérové vydání street dance battlu s názvem Queens Style Zone. Za pouhý rok se však z akce stal úspěšný taneční battle uznávaný tanečníky z celé republiky, který pravidelně navštěvují i zahraniční hosté. Tuto sobotu 18. září 2010 se můžete těšit už na jeho páté pokračovaní …

Queens Style Zone s pořadovým číslem pět odstartuje tak jako vždy úderem 17. hodiny v klubu Marley na výstavišti Černá louka v Ostravě. Za gramofony se postaví domácí Dj Lowa, kterého není vůbec třeba představovat. Kromě působení v kapele De Fuck To ho určitě znáte z rádia Helax, z projektu Out Of Control, z nejrůznějších deejayských soutěží, kde se v posledních letech velmi úspěšně prezentoval, a především také z celé řady street dance battlů. Kolegou za mikrofonem mu bude už tradiční speaker této akce Kmín z rádia Helax.

Ti hlavní, kdo vás (a doufejme i sebe) budou bavit, budou ale samozřejmě tanečníci. Do Ostravy se sjedou street dancers z celé republiky, Slovenska i Polska. Svou účast potvrdili např. Beat Up, Dynamic, High Edition, B-Fresh, T-Bass, Roots Company, PH Crew, OlomouCity Dancers, The Crash, N-Yoj! Chilli Crew, Lil´Mitu Crew, New Side, All Style Unit, atd. Uvidíte tanečníky z Ostravy, Přerova, Olomouce, Zlína, Vyškova, Brna, Hradce Králové, Prahy, Bratislavy, Košic a mnoha dalších měst. O kvalitní tancování tedy určitě nouze nebude.

Na každém pokračování Queens Style Zone jste měli možnost vidět různé taneční styly, battly v některých z nich zde proběhly vůbec poprvé v rámci ČR. A co vás tedy čeká nyní? Hlavní kategorií bude spojený hip hop / house dance battle 2vs2, zavzpomínat na starší new jack swing hity můžete díky hip hop 90s battlu 1vs1. Rozhodně zajímavý bude také převážně dámský dancehall battle 1vs1, který se při pohledu na startovní listinu zatím tváří jako největší, který zatím v ČR proběhl. Takže pánové, tohle byste si určitě neměli nechat ujít … Poslední soutěžní kategorií je locking battle 2vs2, takže ani příznivci funk music nepřijdou zkrátka. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude představení tanečního stylu krump ostravským divákům, a to prostřednictvím krump session, na kterou se sjedou nejúspěšnější reprezentanti tohoto stylu z ČR, ale např. také hosté z Polska.

Na programu je toho docela dost, co říkáte? Stále to ale není všechno. Po skončení soutěžní části se v klubu Marley rozjede after party, která bude věnována takové malé oslavě prvního výročí konání Queens Style Zone série. Pokud si vzpomenete na party po prvomájovém vydání s Dj Lowou za gramofony, bude vám hned jasné, proč neutíkat z klubu hned po finálových battlech.

O tom, kdo si z akce odnese hodnotné ceny od hlavního partnera akce hip hop shopu Queens nebo od Converse Mania, rozhodne tentokrát výhradně dámská porota. Pozvání do Ostravy přijaly vedoucí taneční skupiny B-Fresh, velmi úspěšná tanečnice i choreografka Veronika Kellerová, dále nejlepší česká lockerka a úspěšná tanečnice i jiných tanečních stylů Marta Zemanová z Dynamicu, no a v neposlední řadě z Hanka Valová z High Edition, která se velmi výrazně prosadila nejen na předchozích vydáních Queens Style Zone.

Přijďte se podívat na kvalitní tancování, poslechnout vybrané hiphopové, houseové, dancehallové i funky hity, sami si zatancovat a především se dobře bavit. Queens Style Zone je tu s vámi už rok, to přece musíte oslavit, ne?


Již tuto sobotu 18.9.2010 v ostravském klubu Marley …

Lineup:

16.00 otevření klubu
17.00 dema
20.00 battly
23.00 after party
Fred
(Fred Durst)
úterý 14. 9. 2010 09:00
Durst, Fred. 2010. Queens style zone je s Vámi již rok.. Vychytané.cz. [Online] 14. 9. 2010. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3697. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Queens-style-zone-je-s-Vami-jiz-rok.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 15:34