Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlatý prkno: Rideři ze všech boardů.. pojďte oslavit den Rovnoprknosti

Vyhlašujeme 23. září (původně známé jako Den Rovnodennosti) oslavou “Dne Rovnoprkennosti”.
Přidat na Facebook
Boardeři se loučí s létem (wake, kite, surf) a mohou se těšit na zimu (snowboard, snowkite, freeski) a právě na tenhle nově ustanovený svátek se v PROSTORU ABATON odehraje sraz jezdců a fanoušků všech boardových sportů. Na akci s jasným názvem “Zlatý prkno” se můžeme těšit na vyhlášení nejlepších riderů v kategorii wake, kite a surf... Rideři pak uzavřou svá prkna do trezoru, jehož klíč symbolicky předají snowboaradistům.

Uzavření letní sezóny a zároveň zahájení té zimní ale nebude žádná akce pro kravaťáky a lahoďáky. “Bude to propper mejdan,” vzkazuje všem riderům Vincent Pavlečka z pořádající crew. V Prostoru Abaton vystoupí spousta DJs jako třeba ROBOT, JORGOS, LUCAS HULAN a na čtyři gramce FRIKY and FLUX. Akcí bude provázet JOHNY BRAVO a celý večer bude natáčet BEDNA.TV. Na programu bude také česká premiéra videa REDBULL SURF TRIP MENTAWAIS INDONESIA, teaser SNOWPORNING THE 10th a boardové workshopy pro ridery i nadšence. Jako třešničku na pořádně tučném dortě vás čeká premiéra prvního českého wakeboardového videa Wakeboarding Prague.

“Čeká Vás večer plný překvapení a ve stylu jaký ještě česká board scéna nezažila...a to že už má něco za sebou,” slibuje Maruška Marková z pořádající crew.

Abaton se změní v pláž plnou písku a hory plné sněhu
Speciální prostorové projekce a tuny písku vytvoří ve spodním patře Prostoru Abaton opravdovou pláž. Racky pořadatelé nedovezou, protože by mohli místo …. zašpinit. Zato ale vytvoří v horní části Abatonu vyrostou hory se spoustou sněhu, takže Den Rovnoprknosti bude ke všem boardriderům naprosto spravedlivý.

Fanoušci všech boardových sportů se podívají na první českou jízdu malých postaviček CHUCK BUDDIES. Tihle gumoví rideři rozjedou exhibici v malém Abaton Snowparku.A CHUCK BUDDIES pajďuláci skočí klidně double backflip. CHUCK BUDDY tak bude prvním českým riderem letošní zimní sezóny.

Výtěžek ze vstupu akce putuje na konto Nadačního fondu dětské onkologie Krtek, stejně jako zisk z dražby prken “letních boardistů”.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 10. 9. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Zlatý prkno: Rideři ze všech boardů.. pojďte oslavit den Rovnoprknosti. Vychytané.cz. [Online] 10. 9. 2010. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3665. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlaty-prkno:-Rideri-ze-vsech-boardu..-pojdte-oslavit-den-Rovnoprknosti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 10:22