Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sound Pellegrino Thermal Team v Roxy

Tvyksův večer Vibrator se v sobotu 11.9. vrací se svým třetím pokračováním do nové Roxy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Vibrator with Sound Pellegrino Thermal Team
sobota 11. září 2010 22:00
(konec +- neděle 12. září 2010 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Na úvod nové klubové sezóny dorazí matadoři taneční scény, francoužští Sound Pellegrino Thermal Team, členové legendárních TTC. Teki Latex a Orgasmic mají za sebou dlouhou hudební kariéru, nabízíme jejich krátké představení.

Teki Latex a Orgasmic jsou nerozlučnými parťáky už hezkou řádku let. Jejich spolupráce sahá už do dob rané hip hopové formace TTC. Teki Latex v roce 2003 spoluzaložil dnes již věhlasný label Institubes. Vloni na jaře si s Orgasmicem nadělili jako malého bratříčka jeho sublabel Sound Pellegrino.

Hlavním mottem labelu je house music, a během krátké doby stačili vydat přes deset zářivých a blískavých singlů, ať už od svěžích i zaběhlých jmen: Para One, Nouveau Yorican, Solo, L-Vis 1990, Gucci Vump, Momma's Boy, Renaissance Man, Harvard Bass, Douster, Bart B More nebo Zombie Disco Squad. Samozřejmě nechybí ani samotný Teki Latex a jeho letošní hit "Dinosaurs With Guns".Že Teki Latex a Orgasmic milují kontakt s publikem stvrzují aktuální formací Sound Pellegrino Thermal Team, se kterou se rozhodli šířit slávu labelu po celém světě. Aktuálně mají za sebou turné po Austrálii, v těchto parných dnech atakují USA a během několika týdnů je očekává Asie. Je milé přivítat v naší stověžaté matičce Praze aktuální zvuk z města nad Seinou. Vibrator v nově opravené Roxy slibuje být v září silným zážitkem.

Teki Latex - "Dinosaurs With Guns" (official video) from Institubes on Vimeo.Sound Pellegrino Thermal Team @ Audio Tokyo Electronic Music Festival from electronikcatfish on Vimeo.

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 10. 9. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Sound Pellegrino Thermal Team v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 10. 9. 2010. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3664. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sound-Pellegrino-Thermal-Team-v-Roxy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.132s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 10:46